CHAMPAGNE-PORTRAIT OF LADY

Kendinden büyük hem de kaliteli atlarla 1000 metrelik yarışta karşılaşan Champagne'nin o günkü beşinciliği benim için burada favori koşmasına yeter. Zaten bu atın Rhythm Divine'ın anne kardeşi olduğunu bilmeyen yoktur. Bugünkü mesafe tam istediği gibi. Portrait Of Lady, deseniz o da son koşusunda ikincilik yaptığında mesafe 2200'dü. 1400'de de aynı yarışı yaparsa iddialı olur. 

CEYDA HATUN-GÜRLER KIZI-TAVUZ KUŞU

Grup 1'den kopup gelen Ceyda Hatun'la Gürler Kızı bende ilk iki sırayı işgal ediyorlar. O gün biri dördüncü oldu, diğeri de sekizinci ama ikisi de iyi koştu.  Bu atlar bu gruptaki birçok attan kat kat iyiler. Bir de Tavuzkuşu var ki onun sıkıntısını henüz anlamadım. Ama silkelenip kendine gelir, yarışını da yaparsa affetmez. 

FLASHING GIRL

Jokeyi formda, kendisi formda. Son dönemde öyle bir form yakaladı ki silip süpürüyor. Chance Of Meloş İnnovation, Shorty gibi atları görünce temponun da yüksek olacağını anlamamak güç. Flashing Girl her zamanki gibi geride bekler, düzlükte avlar. Geçen sene güle oynaya kazandığı bu yarışı bu sene de ekürisine kazandırır. 

IMPULSIVE-MY PERFECTION-HAFO

Yarışın hızlı gideceği aşikar. Luminescence, Sumelhan derken orta tempolarda sürüklenir Didişirlerse tempo daha da artar. Bu de demek oluyor ki İmpulsive, My Perfection ya da Hafo'ya hizmet eden bir yarış olacak. Temponun şiddeti kazananı belirleyen en önemli faktör olacak. 

HİLAL SULTAN

Hilal Sultan'ın potansiyelini Foto Finiş kardeşim yeterince anlattı. Son koşusunda çıktığı gibi bitirmeyi denedi ama bugün bekler. Mehmet Akyavuz kardeşim de üç dört arasından ona binmeyi tercih etmiş. Vardır bir hikmeti, diyerek onu yazalım. Sonrasına bakalım. 

-NALKAPON ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ-

Hasan Kurtuluş Ankara At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

10.9.3.8.5.7 // 2.1
5.6.10.4 // 1.3
3.2.5
3 FLASHING GIRL BANKO
2.6.1
13.7.11.1.2

75.6 TL // 151.2 TL

-YARIŞ BÜLTENLERİNİN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ-