Nasılsın yeğenim, iyi misin? Şu anda kendimi affetmem mümkün değil. Dün Süpürgeci Sülo yeğenimle yaptığım tap sikrıt görüşmede bana "Dayı, Mehmet Kaya şu anda bir numaralı jokey" dedi. Onun verdiği kripto mesajı yanlış çözdüm. Ben ne bileyim yeğenim hangisi olduğunu. Meğersem Sülo yeğenim bana ikinci ayaktaki bir numarayı banko vermiş. Müthiş İstanbul kurgum beşte kaldı. 

Amerikan Reisi seçimlerinde Sarı Saç Tıramp'tan kurtulmam an meselesi. Moruk Bidon'un seçilmesi çok mümkün. Onun benimle uğraşması söz konusu bile olamaz yeğen, ayakta duramıyor, bir ayağı toprakta. Bütün oklar yön değiştiriyor. Amerikalı yargıç dostum Tokmak Simit'le yaptığım gizli görüşmede "Bu iş bitti Nalko, Moruk Bidon'un kutlama hazırlıkları tamam. Olaylar büyümesin diye ağır alıyoruz. Gözün aydın ola." dedi. Onu duyar duymaz kahvedekilere çay ikram ettim. Erkete Orhan yeğenime talimat verip bir tane dana kestirdim. Kazanı kaynatıp fakir fukaraya hayır yemeği dağıttırdım. Emekli takımının bir aylık mutfak masrafını karşıladım. Zaten bütün bu cömertlikleri onları taş konkende söğüşleyip yaptım. 

Bakıyorum da bugün Beyaz Adam bankom koşuyor. Onun adını son yarışında yazıp ceketimin iç cebine sıvıştırdığım peçete ıslansa da, adını okuyamamam söz konusu olsa da, üstün zekamla adını görür görmez hatırladığım, hiç düşünmeden banko yazdığım söylentileri doğrudur. 

Mayın dedektörlerimden aldığım güçlü sinyallerle Hard Of Hüsne bombamı sana favori verdim yeğen. Aldığım istihbarata göre onun antrenörünü gören bazı yardakçıları "İbrahim Abi, senin atı maidene koysaydın da tutmuş üçlü bahis kuponlarıyla akşam pavyonda caka satsaydık." demişler. O da demiş ki "Benim atım maidende koşamayacak kadar güçlü. Diğer atlara haksızlık edemem, haberiniz ola." 

Galopları hipodromun karşısındaki binanın çatısından izleyen Dürbün Necdet de bana "I Got The Power bomba bankosunu verdi. 'Nalko, onun iki rakibi var. Biri İanna, öbürü de Divine Speed' dedi. Söylediğine göre Flashing Girl'ün geçilememesi mümkünmüş. Ama üstün altılı bilgim bana, her an her şeyin olabileceğini söylüyor.

Dürbün Necdet bana her ne kadar son ayakta koşan Hilal Sultan'ı banko verse de mayın dedektörlerimin en çok o koşuda sinyal verdiği, barut kokusu aldığım, büyük bomba beklediğim söylentileri de doğrudur. 

Gözlerinden öperim yeğenim, şansın bol ola. 

-HASAN KURTULUŞ'UN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ-

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3.5 // 6.2.4
5.12.2.1.8.6
3.4.5.6
5.4.2
9.10.8.2.3.5 // 1
5 BEYAZ ADAM BANKO

60.48 TL // 176.4 TL

2. ALTILI

9.10.8.2.3.5 // 1
5 BEYAZ ADAM BANKO
3.1.5.2
3 FLASHING GIRL BANKO // 8.5
1.2.6
13.14.11.8.9.1.2.6

40.32 TL // 141.12 TL

ALTILI GANYAN 850 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR

-YARIŞ BÜLTENLERİNİN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ-