04 Kasım Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

Bugün İstanbul adamın avucunu kaşındırıyor. Film bir yerde kopacağa benziyor. Sonra da normal rayına girecek gibi. Bakalım, hayırlısı. 

CEYLANHAN-KİLİT

Birinin annesi Aşemez'le öbürünün annesi de Uçarlım'la kardeş. Alın size ilk yarışında çime çıkmış iki kumcu at. İkisi de sürpriz. İlk ayakta kuponların yarısını çöp ederler, derseniz Ceylanhan. Fişi çekerler toptan derseniz Kilit. Bu kardeşinizden size iki güzel bomba at. Gerisi size kalmış.

SİNANLI

Normalde bu grubu taklaya getirmesi lazım. Ama işte içimde bir sıkıntı var. Sanki burası patlayacak gibi duruyor. Mesafe de 1200 metre ki bu kadar Kaizbert'in olduğu koşuda çarşı pazar karışır. O yüzden kapatıp patlamasını beklemek kadar ideal bir kurgu olamaz. Riski alırım, derseniz de Sinanlı orada duruyor. 1200'de kazanmışlığı var, koşuda hızlı gidecek. Sprintini iyi ayarlar, yerini iyi tutarsa kazanabilir.

THE LAST LION

Maşallah fırtına gibi kaçıyor. Kocaeli'deki 800'ü 47 çok rahat galobu da zımba gibi olduğunu gösteriyor. Önde serbest bırakırlarsa foto finiş'in orada bekleyip gelene cezayı keser. Benden söylemesi. 

AYMELEKCAN-AYNALIÇARŞI

Aymelekcan grup 1'de gereğini yaptı. Altıncılığı koparıp üç yaşlılardaki yerini gösterdi. Annesi, Cankardeş'le hem anneden hem de babadan kardeş. Tek çekincem var o da sentetikte biraz eksik koşuyor olmaları. Cankardeşler gücüyle kazanıyordu ama Kardeşcan sentetikte dökülüyor. Aymelekcan'ın sentetikteki tek yarışı da çok iç acıcı sayılmaz. Temkinli yaklaşmakta fayda var. O yüzden Aynalıçarşı'yı yanına ilave edelim. Ulukız'ın Mavidalga'nın yakın akrabası. Çimde de, kumda da, sentikte de yürür. 

OPERA

Son yarışında iyi bekledi, güçlü geldi ama kazanamadı. Çimdeki yarışı kötü olsa da sentetikte farklı olduğunu gösterdi. 800'ü 47 rahat galobunda da yağ gibi akıyordu. Önde Tough, Raul, Stark çita gibi kaçacaklar. Wanheda desen onların arkasında gitmeden duramaz. Çirçuz'un kardeşi King Jackson bekler. Sentetiğe çıkıyor. O bugün tehlike yaratabilir. Geniş oyunlarda ihmal etmeyelim. Bir de bu Tough'un süratini daha tam bilmiyoruz. İlk koşusunda geriden gelenlere de direndi. O da geniş oyunlara ilave edilebilir. Ama bana kalırsa Opera sonlarda güçlü gelip hepsini ezecek.

FIRTINA KASIM

Şu atı bir sentetikte göreyim, der dururdum. Ama uzunda, tabii. Çünkü kısada zaten koştu. O gün yedinci kalmıştı ama ben ölçü bile almadım. Hatta o yarışını beğenip sonraki koşusunda sürpriz olsa da üç atta yazmıştım. O gün de beni yanıltmadı. Şimdi devrini buldu. Formu yükseldi. Orjin deseniz, sentetikte çok iyi koşacak, diyor. Grup da çıtır sayılır. Mahmut Turan kardeşim ara sıra yaptığı o tatlı sürprizlerden birini hazırlanıyor. 

NALKAPON DAYI'NIN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri


8.3.1.5.2.6
1.3.5.7.8.6.10.11.9
3.4.7.8.6.5.2.1
3.4 
4 OPERA // 3.5
7 FIRTINA KASIM BANKO

60.48 TL // 181.44 TL

BÜLTEN, YAZAR VE GAZETELERİN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İNGİLTERE KEMPTON  TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZEtiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.