04 Kasım Foto Finiş Diyarbakır At Yarışı Tahminleri

CANGÜVEN: Bu pistteki ilk koşusunda 7 boy gibi net bir farkla kazanan safkan, bugün de denk rakiplerle mücadele edecek. O gün yarışın başlarında Güvencan, daha sonra da Goygochea'nın presine maruz kalmıştı ve mesafe de 1700 metreydi. Bu defa 300 metre uzadı O koşusundaki baskıyı da görmeyecek. Açıkçası ben burada Serdar Khan dışında bir rakip göremiyorum. Onun da bir yarış görmesi gerektiğini düşünüyorum.  Bu yüzden de Cangüven'i uygun rakipler arasında banko yazacağım. 

Diyarbakır'da bugün jokey tercihlerinin ön plana çıktığı bir program var. Çoğu binici, bir yarış önce kazandığı attan inip aynı koşuda bir başka safkana binmiş. Kurgumu oluştururken bunu da göz önünde bulundurdum. Zaten Doğu illerindeki yarışlarda bu ve buna benzer faktörler safkanların performanslarından daha ön planda oluyor. Çünkü bir yarış önce çok rahat kazanan atı bir dahaki koşusunda tabelada görmediğimiz çok oluyor. 

Hepinizin yazdığı ganyan olsun. Diyarbakır'da hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu şans faktörünün yanınızda olmasını diliyorum. 

Foto Finiş Diyarbakır At Yarışı Tahminleri

2.3.10.8.4
4.1.7.13.12 // 9.5.6
11.10.8.1.4
5.2.11
2 CANGÜVEN BANKO
4.12.2.6 // 9.1

75 TL // 180 TL

YARIŞ BÜLTENLERİNİN, YAZARLARININ VE GAZETELERİNİN DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İNGİLTERE KEMPTON VE HONG KONG SHA THIN TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZEtiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.