03 Kasım Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

Bakıyorum da bugün Kocaeli'de müthiş bankom Ozanınoğlu koşuyor. Onun son yarışını izledikten sonra adını peçeteye yazıp ceketimin iç cebine sıvıştırmıştım yeğenim. Her an her şey olabilir.

Bugün keyfim yerinde yeğenim. Bebekleri yıkılan binaların altından çıkardıklarını öğrenir öğrenmez Çaykur Rıza'yı arayıp kahvedeki herkese çay ikram ettirdim. Yanına büskivi verdirdim. Sabah cimnastiğimi yaptıktan sonra televizyonun karşısına geçtim. Haberleri açıp izlerken bir de ne göreyim, bebekleri kurtarmışlar, hem de iki tane. İşte o saatten beri keyfim gıcır. 

Bundan sonra müteahhitleri kontrol altında tutmak lazım. Her binanın kontrolünün yapılmamasının büyük felaketler doğurması mümkün. Ankara'daki dostlarıma durumu ilettim. Gerekli önlemleri alacaklar, yasa paketi hazırlanacak. Binası yıkılan müteahhitlere idam verilmesi söz konusu olabilir. Bunun üstünde düşünüyorum. 

Ama aklıma müthiş bir fikir de gelmedi değil yeğenim. Üstün zekamdan bazen böyle dayihane fikirler çıkması kimseyi şaşırtmıyor. Binası yıkılan müteahhitleri Taksim Meydanı'nda toplayıp mahkemeyi kuracağız. Ben mahkeme reisi olacağım. Bir tane beton dökme makinesiyle 10 ton demir de hazır bulunacak. Hükmü verdiğim anda beton dökme makineleri çalıştırılıp kalıplar hazırlanacak. Müteahhitleri içine koyup binayı yaparken çaldıkları çimentoyla demiri üstülerine dökeceğiz. Onlardan anıt yapacağım yeğenim. Adını da "Utanç Anıtı" koymam mümkün olabilir. 

Müthiş fikirlerim karşısında şoka girdiğini görüyorum. Yakın çevremde, verdiğim müthiş fikirler her zaman takdir görmüştür. Benim adım sürpriz, soyadım bomba, unutma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

10.9.3.2.4.6
11 OZANINOĞLU BANKO
1.4.7.9.8.2.3.6
2.6 // 1
4.3.6.1
4.3.1 // 1

80.64 TL // 120.96 TL

YARIŞ BÜLTENLERİNİN KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

KOCAELİ KOŞU İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

KOCAELİ AT YARIŞI GALOPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İNGİLTERE REDCAR VE NEWCASTLE AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.