03 Kasım Yabancı Otorite İngiltere Redcar At Yarışı Tahminleri

ROYAL REGENT: Yumuşak pistte dört defa koşup bunlardan üçünde birinci, birinde de üçüncü olan safkan, genellikle Ayr hipodromunda koşuyor. Bugün ilk defa Redcar pistine çıkacak ve pist de yumuşak durumda. Bugün Mcdonald'la da ilk kez koşacak olan safkan, sevdiği pist ve mesafede, rakipleriyle arasındaki tecrübe farkını da en iyi şekilde kullanarak buradan birincilikle ayrılabilir.

FINAOH: Son koşusunda klas düşürüp bu şehir ve mesafede, aynı pist koşulları altında iç kulvardan yaptığı ataklarla 5 boy gibi net bir farkla kazanan safkan bugün de çok müsait bir grupta koşacak. Safkanı çok iyi tanıyan ve üst gruplardaki yarışlarında binen Richard Kingscote'ın yeniden tercih ettiği Finoah'tan bugün de birincilik gelecektir.

EL ERAYG: Bu koşudaki bütün safkanlar formda. Ancak El Erayg, rakiplerinden bir adım daha önde. Çünkü koşuya kendi temposunu verebilecek. Normalde 1600 metre üstü başarısı olmasa da vereceği tempoyla mesafeyi kısaltarak sonlarda rakiplerine direnebileceğini düşünüyorum. Eğer istediğim yarışı yapamazsa gruptaki diğer atların eşit şansı olduğunu söyleyebilirim.

Programdaki kalabalık koşulardan sürpriz atların birinciliği çıkabilir. İkramiyesinin düşük olacağını düşünmüyorum. 

İNGİLTERE BÜLTENLERİNİN REDCAR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yabancı Otorite Redcar At Yarışı Tahminleri

4.5.2.6.1.3
3 ROYAL REGENT // 6.1
5.8.10
16.10.11.9.15.3.2.5.4.6.1.13
2 FINOAH BANKO
5.1.2.3.4

54 TL // 162 TL

 


Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.