02 Kasım Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

 Nasılsın yeğen, iyi misin? Dünkü müthiş Adana kurgumun moralimi bozmuş olması mümkün ama bugüne taptaze uyandım. Her zamanki gibi sporumu yaptıktan sonra bültenimi önüme alıp mayın dedektörlerimi devreye soktum. 

Ne Sülo, ne Cemo ne de Necdet son teknoloji telefonumu aradığında cevap verdim. Tamamen üstün altılı bilgimi kullandım yeğenim. Her an her şey olabilir. Bakıyorum da bugün son yarışında adını peçeteye yazıp ceketimin iç cebine sıvıştırdığım müthiş bankolarım Mendoza, Lady Maya, bir de Fadik koşuyor. Onlarla dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın yeğenim. 

Dün Amerikalı eski dostum Böcek Pitır'la gizli bir görüşme yaptım. Amerikan Reisi seçimleri için bana akıl danıştı. Reyimi kime vereyim, diye sordu. Çevresindeki 32 bin yardakçısının da benim tavsiyelerimi beklediğini anlattı. Ona tek bir söz söyledim: Bana bak Pitır, ben Türk'üm. Senin hangi Amerikan Reisi'nin Türkiye'ye faydası olmuş? Kime rey verirsen ver. Bana da üstün altılı bilgim dışında danışma. İstersen sana Amerika'daki gavur yarışları için tutmuş altılı kuponu vereyim, sen de kazandığı paralarla yardakçılarına caka sat. Ama unutma, benim adım sürpriz, soyadım bomba. Ne zaman, ne yapacağım belli olmaz. İlk uçağa binip Amerikan Reisliğine adaylığımı koymam bile söz konusu olabilir. 

Bana güldü, bunu yapman nasıl mümkün olacak Nalko, diye sordu. Ona gizli planımı anlattım. İlk uçakla soluğu Amerika'da alıp gördüğüm ilk hipodroma gideceğim. Orada elime bülteni alıp üstün altılı bilgimle bütün yarışları bileceğim. 10 sentle girdiğim hipodromdan en az 10 bin dolarla çıktığımda Amerikan mafyası peşime düşecek. Cebimdeki paralarla sokaklardan topladığım kara fedailerimle Amerikan mafyasını çökerttiğimde bütün kanallar beni gösterecek. Gavurca bilgimi kullanıp kanal kanal gezdikten sonra herkes beni tanıyacak. Pitır, dedim. Beni oraya getirme, bütün hipodromlarınızı gezip sizi en az 1 milyar dolar söğüşlemem an meselesi. İşte o anda titremeye başladı yeğenim. Çünkü gücümü biliyordu. Önümde diz çöküp yalvarması mümkündü ama gururuna yediremedi. 

Görüyorsun yeğenim, gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum. Her yerde bir ajanım var. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

SERKAN YAŞAR'IN BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4.3.2.8
2.7.10.14.5.3.8
4 MENDOZA BANKO
3.4.10.1.2.5
6.5.4
8 LADY MAYA // 6.5.9

35.28 TL // 141.12 TL

2. ALTILI

3.4.10.1.2.5
6.5.4
8 LADY MAYA // 6.5.9
3.4.1.2
1 FADİK BANKO
7.9.13.6.14.1.3

35.28 TL // 141.12 TL

BÜLTEN VE YAZARLARIN BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZEtiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.