01 Kasım Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

 Nasılsın yeğenim, iyi misin? Şu anda kurnazlığım üstümde. Dün akşam sitedeki yeğenlerimle yaptığım gizli görüşmede onlara dedim ki "Bana bak yeğen, Süpürgeci Sülo yeğenimi çim pisti ölçtürmeye gönderdim. 5.2 çıktı çıktı. Her an her şey olabilir. Yağmur yağarsa koşuların kumda koşulması mümkün. Yağmazsa da yarışa kadar 4.2'ye düşmesi söz konusu. Siz siz olun müthiş kurgumu ganyan başlamadan bir saat önce yayınlayın ki üstün altılı bilgim ziyan olmasın." Onlar da bana "Emrin olur Dayı. Baş üstüne." deyip gizli görüşmeyi bitirdiler. 

Sülo yeğenimle yaptığım tap sikrıt konuşmada bana "Dayı'm İstanbul'un taşı toprağı cevher." dedi. Üstün zekamı kullanarak bu kripto mesajı çözmem bir saniye bile sürmedi. Onunla konuştuktan sonra kaliteli parkamı giyip sokağa çıktım. Düşüne düşüne yürümeye başladım. Öyle dalmışım ki yeğenim kahveye gideceğim yerde kendimi Mecidiyeköy'de buldum. İki saat boyunca bülteni düşünürken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamadım. İnzibatlar durdurup hüviyet sormasaydı, daha da yürür, belki de Ankara'da kendime gelirdim. İnzibatlardan biri hüviyetimi sorduğunda düşünmeden ona uzattım. Elindeki son teknoloji bilgisayara bilgilerimi yazdıktan sonra gözlerime bakakaldı. Nutku tutuldu. Benimle karşılaşmak onu çok şaşırtmıştı. "Kusura bakma Dayı, bilemedim." dedi. Ben de amirine selamımı yolladım. Onun bu hürmeti karşısında terfi almasının an meselesi olduğunu söyledim. 

Sonra gördüğüm ilk taksiye atlayıp mahalleye döndüm yeğenim. Kahveye gittiğimde emekli takımı masayı kurmuş, birinci partinin sonuna gelmişti. Benim geldiğimi gören Hanımköylü Rıza hemen ayağa kalkıp ceketini ilikledikten sonra yerini verdi. Yaz boza baktığımda onun iki sayısının kaldığını, emekli takımından Yırtık Cüzdan Kemal'in 12, Şalvar Vedat'ın 10, Yarım Ekmek Döner Ahmet'in de 8 sayısı vardı. İşimin bittiğini düşünmeleri an meselesiydi. İlk el okey attım yeğenim. İkinci el hepsini birden bitirmeyi kafaya koymuştum. Bunun için de çift okey atmamın gerekmesi söz konusuydu. Birinci okeyi attım ama elimde başka okey yoktu. İkincisini yerden çekebileceğim hissi içime doğdu. Altıncı hissimin çok kuvvetli olduğu söylentileri doğrudur. Yerde iki taş vardı. Şalvar Vedat birini çekti ama bitemedi. Artık son taşı çekecektim. Heyecan doruktaydı. Bütün kahve başıma toplandı. Elimle taşı yoklayıp numarasının okeyle aynı olduğunu anlamam bir saniye bile sürmedi. Rengi de tutuyorsa bu iş tamamdı. Kahvecinin çırağını çağırdım. Cebine öğlen yakaladığım tutmuş ikili kuponunu koyup bahşişini verdim. Taşı çevirmemle emekli takımının don mintan kalması bir oldu. Hepsini söğüşlemiştim. Masadan kalktım. Kimseyle bir şey konuşmadan evin yolunu tuttum. Bütün gözler üstümdeydi. Herkes şaşırmıştı. Gücüm bir kez daha ortaya çıkmıştı. 

BÜLTENLERİN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİNE BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3.4.1.5 // 2.6
3.4 // 1
3.2 // 6
7.9.5.4.3.1.8
3.4.1.6.5.7.9
3 CEVHERİZADE BANKO

54.88 TL // 185.22 TL

2. ALTILI

7.9.5.4.3.1.8
3.4.1.6.5.7.9
3 CEVHERİZADE BANKO
3 FULL THROTTLE // 4
2.1 // 7.8
8.5.6.9.1.2.7

48.02 TL // 192.08 TL
Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.