01 Kasım Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

AKARNEJAT: Ankara'daki son yarışında jokeyiyle yeniden buluşup kendi stilinde bir yarış yapınca kazanması da zor olmayan safkan, bugün de Hilaleda ve Ulubatur'un süratlendireceği koşuda iyi bir bekleme yapıp sonuca gidebilecek durumda. 

HEART OF THE KING: Ankara'da katıldığı son koşusunda starttan çıktığı gibi kazanırken düzlük üzerinde rakiplerini ikincilik mücadelesiyle baş başa bırakıp çok kolay bir şekilde potoya uzanan safkan, bugün Saetta ve Romolo gibi rakipleri olduğundan yarışı iki üç götürerek daha önceki koşularında yaptığı gibi düzlük üzerinde yapacağı sprintle netice alacaktır. Ankara'da 800'ü 48 rahat işinde sağlıklı görünen safkandan bugün de birincilik bekliyorum. 

CİBOHAN//SENARA ACERO: Son yarışında düzlüğe gelinmeden bir aksilik yaşayıp koşuyu aprantisinin kontrolünde kenter biçiminde tamamlayan Cibohan bir önceki yarışında da temponun düşük kalmasından etkilenmiş ancak sonlarda her zamanki gibi çok güçlü gelip tabelanın dibinde bitirirken önündeki rakiplerinden çok daha dinç bir şekilde potoyu geçmişti. Bugünkü koşuda Enver, Lion Guard, Snowwaltz önde, Live The Moment, Kingdom Of Fire, Mystic Star gibi rakipleri de öne yakın gitmeyi seviyor. Bu durumda da Cibohan'ın istediği bütün koşullar bir araya gelmiş oluyor. Benzer şekilde Senaro Acero da bu tip yarışları seven bir safkan ve son kazandığı yarışta potoyu çok sağlıklı  geçerken bir sonraki koşusu için de olumlu sinyaller vermişti. 

KING CHA CHA: Mehmet Akif Ersoy Koşusu'ndaki üçüncülüğünden bu yana takip ettiğim safkan, daha sonra kısada ve uzunda sentetik pistte katıldığı iki koşuda da üçüncü oldu. Bu defa çim pistte koşacak olan safkan, temponun da çok yükselmeyeceğini düşündüğüm mücadelede ön grubu fazla kaçırmadan takip ederek düzlükte yapacağı sprintle rakiplerini avlayabilecek duruma ulaştığına inanıyorum. 

BİTLİS İNCİSİ: Eylül ayının sonlarına doğru İstanbul'da Kaynarca arkası ikinciliğinde dikkat çeken safkan, daha sonra Bursa-İstanbul-Bursa şeklinde bir rota izlerken yine İstanbul'da katıldığı mücadelede Depository'ye bir boy farkla geçilmişti. Formunu uzun süredir koruyan ancak bir türlü potoyu önde geçemeyen Bitlis İncisi, bu defa jokey değişikliğine gidilerek Müslüm Çelik'e teslim edildi ki Adana programı varken İstanbul;'da at binen Müslüm Çelik'in daima yarış kazandığına şahit oldum. Bugünkü programda da onunla birlikte koşacak olan ve kazanmaya en yakın gördüğüm safkan Bitlis İncisi. 

BÜLTENLERİN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİNE BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SÜLÜNBİKE//SUKAYA//CEVHERİZADE

1. ALTILI

3 AKARNEJAT // 4.1.2
4.3.1
3 HEART OF THE KING BANKO
3.4.5.1.8.9.7
7.4.3.6.1.5
3.1.6.8

35.28 TL // 141.12 TL

2. ALTILI

3.4.5.1.8.9.7
7.4.3.6.1.5
3.1.6.8
4 KING CHA CHA // 3.2
1.7.5.2
8 BİTLİS İNCİSİ BANKO

47.04 TL // 141.12 TL

NALKAPON DAYI'NIN CAZİP BANKOLU İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZEtiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.