01 Kasım Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri (TUTTU)

Adana'ya merhaba programı ama acayip de çorba bir program var. Bu tip bültenler ya baştan sona dümdüz bitiyor ya da tepetaklak ediyor. Orantılı bir şablonla üstesinden gelmeyi deneyeceğiz. 

İlk ayak cadı kazanı. Ne ararsan var. Kepçeyi atınca içinden hepsi çıkıyor. Hiç riske girmeye gerek yok. Bursa'da iki yarış gören KARAATİK'i başa, Son koşularında bolca sıfır çeken Alankoz'u en sona koyup arayı sıraladıktan sonra ikinci ayağa geçelim. 

BIG SUR için iyi konuşuluyor. Çok üst seviye bir at olmasa da bu grup için yeterli hazırlıklara sahip. Koştukça kendini geliştirir, iyi yerlere gelir, orasını bilemem. Bugün için böyle konuşabilirim. Buradaki orjin güzeline gelecek olursak BEATA'nın, JUST RUN FOR'un adını zikretmemiz gerekir. Orjinine dışarıdan bakınca kumda daha iyi koşacağını düşündürse de derinlere inince iyi bir çimci bulduğum ARI SOYLU da iyi hazırlananlardan.

Ankara'da 1.24 yaparak kazanan SAİTBEY, Ercan Çankaya kardeşimi de bulmuş.  Adana'ya erkenden gelip hazırlıklarını da yapmış. Bu şartlar altında favroi olmaması için bir sebep yok. Grubun çapı zaten belli. Ankara'da 1200'ü 1.25 yaptıysa YELTAYBEY de yazılmayı hak ediyordur. Bugün Ankara'nın atlarından ilerleyeceğiz. SİVEREKHAN, son iki yarışını da 1.25 içinde bitirdi. Karakeçilerin Adana'da yaptığı atçılık da ortada. Adana'dan Urfa'ya oradan Elazığ'a derken vatanına dönen istikrarlı at KENANHAN'la bir defa koşup Saydamateş gibi bir rakibe potoda kaybeden ALEV TOPU'yla buraları ateşe de verebiliriz.

Pirsus, Afrikaander, Starbir tempoyu verecek. Yani yarış hızlı gidecek. Burada ilk göze batan ALDERAMİN oluyor. Adana pistini sever, jokeyi iyi tanıyor, gidişat lehine. AFRİKAANDER sağı solu belli olmayan bir at. Bakmışsın ki üç tane kaçağın arasında alıyor kafayı bitiriyor. Kadir Tokaçoğlu kardeşim de bedavaya gelmez. Vardır bir hikmeti. Sonlara bırakacağı enerjisini doğru yerde bacaklarına aktarırsa ZEKİ DAYI bu grubu avlayabilecek bir at. AŞKABAT da çok gerilerde kalmış. 

UNCHAINED MELODY, sekiz ay sonra iki yarış gördü. Bakıyoruz, birinde sentetik pistte fena sayılmayacak grupta beşinci, öbüründe Solid Brothers arkası ikinci. O gün geçtiği Monteverde git üç beş gün sonra grup yarış kazandı. Onu unutmamak lazım. Burada da belli başlı rakipleri yok değil. Ama içlerinde en hazırı o görünüyor. Banko yazıp bekleyelim. Bu program buraya kadar canımıza okumazsa son ayakta heyecanı zirveye taşırız. 

BÜLTENLERİN ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

5.3.2.4.1.8.7 // 9.6
3.8 // 2.13
5.2.6.1.9
4.1.8
7 UNCHAINED MELODY BANKO
5.10.8.1.12

73.5 TL // 189 TL

NALKAPON DAYI'NIN SÜRPRİZ BANKOLU ADANA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

YARIŞ SİTELERİNİN BELMONT TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZYorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.