Kocaeli'de müthiş bomba bankom Fatihin Gülü'nün kazanması paralı sitecileri kudurttu. Şovlarım devam edecek. 

Kadına kalkan eli kırarım yeğen, haberin ola. Sene 1991, Çaykur Rıza'nın kahvesinin önünde emekli takımından Titrek Fikret'in tavlada ifadesini alıyordum. Uzun menzilli keskin gözlerim 500 metre ileride bir olay tespit etti. Bir gözümü o tarafa sabitledim, bir gözümle tavla oynuyordum. Gözlerimin birinin ileriye, birinin aşağıya bakması Titrek Fikret'i korkutmuştu. O sırada mesafenin 100 metreye düşmüş olması da mümkündü. Birden ayağa kalktım. Titrek Fikret, her an her şeyin olabileceğini, fırtınanın kopmasının an meselesi olduğunu anlamıştı. Hemen içeriye kaçtı.

Bir kadın, bir de erkek bana doğru geliyordu. Erkek, kadının kolundan tutmuş çekiyordu. Kadının gözlerindeki korkuyu gördüm. Etkili, bakana korku salan gözlerimi adamın gözlerine diktim. Onunla göz gözeydik. Kadın ona, Mithat yapma, artık seni istemiyorum, diyordu. Radar özelliği olan kulaklarımla 50 metre ileriden duymuştum. Tam yanımdan geçerlerken kaslı kolumu adamın koluna takıp "Bana bak Gaddar Mithat, benim mahallemde kadına el kalkmaz, kalkan eli de kırarım, benim adım Nalkapon, bu böyle biline." dedim. Bana sinirli sinirli bakıp "Nalkapon, bu aile meselesinin seni ilgilendirmemesi mümkün. Karımı ister severim, ister döverim. Var git yoluna, elimden bir kaza çıkmasın." dedi. Pazularımın arasında sıkıştırdığım kolunu kurtaramıyordu. İşte o anda karısı ondan kurtulmak için bir hamle yaptı. O da karısını saçından tutup çekti. Kadının çığlık atmasıyla beraber sadece pazularımı kullanarak Sağ kolunu tek hamlede kırdım. Kendini can havliyle yere atıp belindeki silaha davrandı. Üstün zekamı kullanıp tavlayı masadan aldım. Kolunu tavlanın kanatlarının arasında sıkıştırıp kırdım. Artık iki kolu da kırıktı. Kahvedekiler dışarı çıkıp beni omuzlarına aldı. Mahallede bir tur attırıp getirdiler. Balkonlarda alkışlar koptu, ıslıklar havada uçtu. 

Kahvenin önüne döndüğümde acıdan kıvranan Gaddar Mithat'ı götürmesi için ambulans çağırıp hastaneye gönderdim. İç işleri bakanlığındaki gizli dostlarımı arayıp karısını özel korumaya aldırdım. Bir hafta sonra iki kolu alçıda yanıma gelip ayaklarıma kapandı. Bir daha karıma el kaldıramamam mümkün, senden yediğim dayak aklımı başıma getirdi, dedi. Onu affetmiş olmam söz konusu.

Görüyorsun yeğenim, kadına el kaldıranın eli kırılır.  Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

İNGİLTERE NEWMARKET AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

2.1.6.4

1.3.2.9.12.4

4 PARION //3.6

1 KUTUP BANKO 

2.3.1.7

4.6.8.12.1.2.13

47.04 TL // 141.12 TL 

ALTILI GANYAN 2.052 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

2. ALTILI 

2.3.1.7

4.6.8.12.1.2.13

4.3.8.2.1

1 KARA MUSTAFA // 2

4.7.1.3.2.10.5.11

1 GÜNBİKE BANKO

78.4 TL // 156.8 TL 

FOTO FİNİŞ'İN BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ