Nasılsın yeğenim, iyi misin? Birkaç gündür ortalarda olmamam, müthiş kurgularımı görememen seni çok üzmüşe benziyor. Üzülme yeğen, Dayı'n ölmedi. Amerikalı para baronu Rotşiller Ailesi, TJK Reisi, Urfalı köy ağaları bir oldu da Dayı'nın bileğini bükemedi. Dayı madem öyle, sen nerelerdeydin, diye sorduğunu duyar gibiyim yeğen.

Üç gün önce sabah telefonuma kahvecinin çırağından acil kodlu bir arama geldi. Süper teknoloji telefonuma birkaç gizli fotoğraf gönderdi. Bir de ne göreyim yeğenim, mahalleyi korunavirüs sarmış. Bütün mahalleyi kırmızıya boyamışlar, bir tek lüks evimin olduğu yer beyaz. Yani anlayacağın korunavirüs beni kuşatmış ama yeni badana yaptırdığım süper dezenfekte bahçe duvarlarımı amamış.

Erkete Orhan yeğenimi arayıp eski dostlarımdan Fabrikatör Ahmet'e gönderdim. Tek telefonumla özel uçağını emrime verip 32 ton çamaşır suyu yolladı. Bütün mahalleliye haber salıp evden çıkmama emri verdim. Havaalanına gidip pilotla buluştum. Bir de ne olsa beğenirsin yeğenim, pilotun ayağı kaydı, merdivenden düştü. Onu acile götürdüler. Artık iş başa düşmüştü. Boying tipi çok büyük bir uçaktı. Her ne kadar F16 kullanmış olsam da ilk defa böyle bir uçağı uçuracaktım. Ama zor olmamış olması mümkün. İki dakika sonra gökte kuş gibi süzülüyordum.

Mahallenin üstüne geldiğimde içinde çamaşır suyu olan depoları boşaltma tuşuna bastım. Bir de ne olsun, tuşlar bozulmuş yeğenim, otomatik pilota geçmeye çalıştım ama o da bozulmuş. İşte o anda üstün zekamı kullandım. Uçkurumu çözüp uçağın dümenini koltuğun kenarına bağladım. Uçağın bagajına indim. Tekerlerin olduğu kapağı açıp dışarı çıktım. Her ne kadar çok rüzgar olsa da güçlü pazularımla onun da üstesinden geldim. Çamaşır suyunu mahallenin üstüne boşalttıktan sonra uçağı indirip mahalleye döndüm.

Kahvecinin çırağı yanıma geldi. Süper teknoloji telefonumdan bir sayfa açıp Dayı'm bütün mahallenin rengi beyaz olmuş. Korunavirüsü tarumar ettin. Sen çok yaşa, ellerinden öperim, dedi.

Aldığım istihbarata göre Yancı Hikmet'le Büllük Adnan da bir araya gelip "Nalkapon yine bizi madara etti. Korunavirüsü bile onun karşısında diz çöktü. Bu seçimde muhtarlığına kesin gözüyle bakıyoruz." demişler.

Görüyorsun yeğenim, Dayı'n ortadan kaybolduysa kesin süper kahramanlık yapıyordur. Her ne kadar üstün altılı bilgim yerinde zor dursa da, yeğenlerim ganyanda müthiş kurgumu beklese de hayatımda önceliklerim olduğu söylentileri doğrudur. 

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

3.1.5.2.6

10.6.11.12.7

3 BOUJEE // 4.1.5

1.2.5.7

5.6.1.2.7

3 GÖLDEM BANKO

35 TL // 140 TL