Nasılsın yeğen, iyi misin? Zoru sevdiğim, düşmanlarımın imkânsız dediği ne varsa hemen hallettiğim, üstün altılı bilgimin sınır tanımadığı söylentileri doğrudur. Bakıyorum da bugün bomba Kocaeli bülteni var. Paralı sitecilerin telefonu elinden düşmüyor. Bir orayı, bir burayı arıyorlar. Seyis yeğenlerimin, sinyalci antrenörlerin ayaklarına kapanıyorlar. Hiçbirinin gücü benim ulaştığım yerlere yetmiyor. Urfalı köy ağalarının, TJK Reisi'nin kuponuna kimi tek yazdığını çözemiyorlar. Korkma yeğen, Dayı'n ölmedi. 

Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim, bugün müthiş istihbarat topladı. Bütün ahırları gezdi, atların hepsini gördü, seyislere dürüm ısmarladı, ağızlarını yokladı. Yani anlayacağın, cebimizin şişmesi an meselesi. Aldığım istihbarata göre, son koşusunda resital yapan Fatihin Gülü'nün seyisinin gözüne uyku girmiyormuş. Cemo yeğenim yanına gittiğinde gözleri kan çanağıymış. Evini sırf bu yarış için ipotek edip sabah uyanır uyanmaz tutmuş ikili, üçlü kuponlarını yapıp altılısını da yatırmış. Cemo yeğenime "Abi çok heyecanlıyım, her an her şey olabilir, evimi, arabamı bu yarışa yatırdım. Tek rakibimiz var ama onu sana söylemem mümkün olmayabilir. Eğer o kazanırsa diye kontralarımı da yapmış olmam söz konusu." Cemo yeğenim ısrar etmiş olsa da ağzından baklayı çıkartamamış. Oradan yan ahıra geçmiş. Oradaki seyis de "Bugün çok büyük bir bomba olması söz konusu ama üstüme gelme Cemo kardeş, bu atın adını öğrenenlerin yaşama şansı yok. Biliyorsun, seni severim. Canını düşündüğüm için söylemiyorum." demiş. 

Cemo yeğen ne yaptıysa ettiyse de müthiş bombanın adını öğrenememiş. Müthiş bankomla aynı koşuda koştuğunu çözebilmiş. Eğer öğrenebilseydi akşam merdivenaltı bir pavyona gider, tutmuş ikili kuponlarını bahşiş diye bırakırdım. Gözlerinden öperim Cemo yeğen.

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

5.10.7.4.1
6.8.1.9.11.4
12.3.2.10.6
5.1.3.4.7
2 FATİHİN GÜLÜ BANKO
4.9.2

154.5 TL