Şov var yeğen şov. Bursa'da 2.000 gaymeyi cebime indirip akşam kendime ziyafet çektim. Tevziyeyi almam an meselesi. Kahvede bayram vardı. Mahalle takımından Sansar Sinan, emekli takımından Mırnık Ahmet, Çaykur Rıza'nın çırağı, Erkete Orhan yeğenim, seyis yeğenlerimin hepsi altılıyı buldu. İtalyan mafyasından Cilberto, Amerikalı eski dostum Aleks'in de her gün avucu kaşınıyormuş. Biri ben Amerika'ya, biri de İtalya'ya götürüp üstün altılı bilgimden istifade ederek ceplerini şişirme peşindeler. Transferim söz konusu olabilir.

Bakıyorum da paralı sitecilerin hepsi bir araya gelmiş, gücümü kırmak için toplantı yapmış. Yokluğumda şişen cepleri şimdi bir bir boşalmış. Müthiş Bursa kurgum yakalayınca deliye dönmüşler, yakında TJK Reisi'nin kapısına dayanma kararı almışlar. Yeğen zaten bunların çoğunu TJK Reisi himaye etmiyor mu? Sabah TJK'da, öğlen paralı sitede, akşam telefonda, gece de bültenlerde tahmin vermiyorlar mı? Ben ne dedim sana? Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. Dayı'm ölmedi.

ANKARA KOŞU İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bakıyorum da müthiş bankolarım Prior, Gülüm Osman, Mi Majör koşuyor. Resital yapmam an meselesi, haberin ola. Dürbün Necdet de bugün iyi çalıştı, paralı sitecilerin peşinde koştuğu istihbaratları topladı. Doğru ganyana yeğen, bugün cebin iyi şişecek. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

FOTO FİNİŞ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ 

İlk ayakta 4 Juno Moneta yerine ikinci ayakta Yalazalp eklenmiştir. 13.11

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri 

1.2.7.5.6.3.8

6.4.7.5.2.1.8

11 PRİOR // 9.3

3 GÜLÜM OSMAN BANKO

7.3 // 2.5

16 Mİ MAJÖR // 1.9.12

6.86 TL // 164.64 TL