12 Ocak Lingfield Yorumlu At Yarışı Tahminleri • Oranı Düşen Atlar


Bundan böyle İngiltere at yarışı tahminleri de her koşusu yorumlu şekilde sizlerle olacak. Ayrıca, beğenilerek takip edilen içeriğimiz oranı düşen atları da yarış günü saat 13.30'da her yorumun altında bulabilirsiniz. 

İNGİLTERE AT YARIŞI YORUMLARI

Koşu koşu İngiltere at yarışı yorumlarımızı okuduktan sonra hemen altındaki  fotoğrafta yer alan yurt dışı bültenlerin tercihlerine göz atmayı da, içeriğin sonunda yer alan bağlantılardan ganyan ganyan erken bahis oranlarını ve jokey - antrenör istatistiklerini incelemeyi de unutmayın. Şansınız bol olsun. 

1. KOŞU:

8 GAVI DI GAVI, Wolverhampton'da kolay kazandığı yarıştan sonra burada da favori olmayı hak eden bir isim. Son startında çok az farkla kaybeden ve bugün klas düşüren 1 APEX KING, favorinin sert rakibi olarak görünüyor. Alan King antrenesindeki iğdiş safkan 5 ACCOMPLİCE, plaseyi zorlayacak durumda. 

İngiltere'de oranı düşen atlar:

1-) Apex King: 3,5 -> 3
2-) Lottie Marie: 6 -> 4,5

İngiltere bültenlerinin altılı favorileri:2. KOŞU

9 RAINBOWS PONY, verdiği aradan sonra iki koşu gördü. Bu iki yarışı da ortalamanın altındaydı ancak bugünkü grupta bir şans daha verilmeyi hak ediyor. Katıldığı son koşusunda yalnızca bir safkana karşı mücadele edip baş farkıyla kazanan 1 SAVE THE SPIRIT, ağır kilosuna rağmen favoriye sert rakip olacaktır. Yearling iken 65.000 pounda satın alınan ve ilk kez piste çıkacak olan 5 THE HULK da ihmale gelmez.

İngiltere'de oranı düşen atlar:

5-) The Hulk: 6 -> 1,6*

İngiltere bültenlerinin altılı favorileri:


3. KOŞU

Potoda kaybettiği son startında etkileyici bir performans sergileyen 10 HEY HO LETS GO, bu defa mesafenin de kısalmasıyla çok şanslı olacaktır. Daha önce kazandığı şarta dönen 3 SPUROFTHEMOMENT, ön planda değerlendirilmesi gereken bir başka safkan. Koşunun sürprizi ise son koşusunda potoyu önde geçen 9 THEGRAYVTRAIN'den gelebilir.


İngiltere'de oranı düşen atlar:

3-) Spurofthemoment: 3,5 -> 2,75
10-) Hey Ho Lets Go: 4 -> 3,5
6-) Smokey: 8 -> 6
7-) Roundabout Magic: 8 -> 6,5
8-) King Robert: 33 -> 10
5-) Somethinglucky: 25 -> 16

İngiltere bültenlerinin altılı favorileri:


4. KOŞU

Aralık ayında Newcastle'da beyaz bayrak ayna yaparak kazandıktan sonra bu yıl ilk koşusunda Wolverhampton'ı tercih eden ve o gün liderliği alamayan süratli safkan 1 STAY SMART, üç buçuk boy farkla ikincilikte kaldı. Bugün koşunun başlarında öne çıkabileceği bu grupta yine çıktığı gibi bitirebilir. 

Başarılı aprantisi ile 4 ONALEDGE ve bu pistte iyi koşan 2 BLACK SPARROW, favori eksik koşarsa devreye gireceklerdir.

İngiltere'de oranı düşen atlar:

4-) Onaledge: 4 -> 3,5
2-) Black Sparrow: 5 -> 4,5
6-) Red Carpet Queen: 12 -> 8
8-) Hotalena: 16 -> 14

İngiltere bültenlerinin altılı favorileri:


5. KOŞU

Wolverhampton'da çok ağır kilo ile katıldığı mücadelede -bu durumun etkilerini en aza indirmek- için öne yakın giden 4 LİVİA THE EMPRESS, kısa bir aradan sonra uygun rakipler arasında favorimiz. Son startında yine öne yakın giden atlardan biri olan ve ilk kez uzun mesafeyi deneyimleyecek 9 SO TRUE ile grubun formda atlarından 3 TICK TOCH öncelikli rakiplerdir.

İngiltere'de oranı düşen atlar:

3-) Tick Toch: 5 -> 4,5
1-) Beijing Billy: 16 -> 6,5
12-) Anjaletta: 33 -> 20

İngiltere bültenlerinin altılı favorileri:


6. KOŞU

Kasım ayında bu pist ve mesafede kazanan 2 MADAME PELTIER, bir önceki altıncılığındaki kötü performansına rağmen  denk grupta ön planda değerlendirilmelidir. Grubun formda atlarından 1 KODIAC HARBOUR ile Wolverhampton'da katıldığı koşuda burun farkıyla geçilen 12 STAR OF WELLS de koşunun şanslı diğer isimleridir.

İngiltere'de oranı düşen atlar:

7-) Convertible: 8 -> 5,5
6-) Star Fighter: 8 -> 6,5
5-) The Game İs On: 12 -> 10
10-) Michael Strogof: 20 -> 14

İngiltere bültenlerinin altılı favorileri:


7. KOŞU

Yeni ilgililerinin idaresinde katıldığı ilk yarıştan burun farkıyla da olsa galip ayrılan 2 BY JOVE, devam eden formu ile bugün de kazanmaya yakın. Son koşusunda By Jove'un hemen yarım boy gerisinde üçüncü olan 6 DREAM MAGIC yükselen form grafiği ile bugün de ona sert rakip olacaktır. Bu pist ve mesafedeki bir boydan az farkla üçüncü olduğu koşuyla 1 RAKEMATİZ ve 2800 metrede koştuktan sonra yeniden yatkın olduğu mesafeye dönen  3 ITS NICE TOBE NICE da ihmale gelmezler.


İngiltere'de oranı düşen atlar:

9-) Mi Laddo: 8 -> 4,5
1-) Rakematiz: 7 -> 6
4-) Cosntraint: 16 -> 7,5
3-) Its Nice Tobe Nice: 10 -> 8

İngiltere bültenlerinin altılı favorileri:Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.