1-FIRST SHADOW

Eşleşmenin ilk tayı, anne kardeşlerinden SILVER COIN Bursa pistinde katıldığı üç kum koşusundan galibiyetle ayrılırken, BIG SHOW ise tek birinciliğini İstanbul sentetik pistte 1200 kumda elde etmiştir. Anne Çınar Kızı ise on dört koşudan çim pistte tek birincilik çıkarmıştır.Çime yatkın orjini ile nasıl koşacağını bizde merak ediyoruz.

SON ÇALIŞMASI:İç pist 24//37 Rahat

2-KENOBI 

Eşleşmenin ilk tayı, Baba Kaneko pistlere bir çok başarılı isim vermişken,Anne Çokşeker yarış hayatı boyunca katıldığı sekiz koşudan 1 tabela çıkarmıştır. Anne kardeşlerinden MAHALLE ÇOCUĞU Erkek Tay deneme galibi ve GAZİ koşusu ikincisidir. Diğer anne kardeşi KAYADELEN daha çok KV ve Şartlı koşularda başarı yakalamış isim olarak görünüyor. Keneko-Çokşeker eşleşmesinden farklı bir tay çıkacağına inanıyoruz.

SON ÇALIŞMASI:24//36 rahat

3-OMER IN MY MIND 

DR FRONG-UNI BABY eşleşmesinin ilk tayı, Baba Dr Frong temsilcileri Topanga ve Wasahof gibi isimleri sahalara kazandırırken. Anne Unı Baby yarış yaşamına bir Grup-3 Koşu sığdırmıştır. Unı Baby'nın temsilcilerinden daha çok 1200-1600 metre çim pist koşularında dört defa Grup koşu kazanan ve  seride bir isim olarak dikkat CHERI CHERI LADY'dir. Diğer anne kardeşi HARD BABY ise Grup-1 Harem ve Grup-2 Karadeniz koşularının galibi olarak dikkat çekerken mesafe ayırt etmeyen özelliğe sahiptir. Gün içinde en çok dikkatimizi çeken isim olarak ön plana çıkıyor.

SON ÇALIŞMASI:İç pist 24//38 Rahat

4-PADRE PADRONE 

Eşleşmenin ilk tayı. Anne şampiyon Ribella, Baba THEWAYYOUARE ülkemizde çekim yaptırdıktan sonra tek başarılı isim olarak İzmir ve Kocaeli pistinde uzun mesafeli kum yarışlarında dört birincilik elde eden HAPPY VALENTİNE isimli safkanı vermiştir. Ribella temsilcileri ise heniz vasatın üzerine çıkamamışlardır. 

SON ÇALIŞMASI:22//36 Rahat

5-RAN 

Eşleşmenin ilk tayı, Baba Arizona Red'in temsilcilerinden Bursa pistinde uzun mesafeli kum yarışlarında seri yakalayan HALİLŞAH ve Ankara çiminde iki koşu kazanan METAFORA'dır: Anne kardeşlerinden tek koşan isim olan PARABELLUM katıldığı sekiz koşudan sadece iki defa üçüncülük çıkartmıştır. 

SON ÇALIŞMASI:İç pist 24//38 Rahat 

6-AYSEV

Eşleşmenin ilk tayı, Baba Rey De Cafe'ein en etkili tayı AVUKAT olarak görünürken, Anne Hisarım yarış yaşamına  kum birinciliği sığdırırken, anne kardeşlerinden UÇAN HİSAR katıldığı dört koşuda tabelaya dahi girememiştir.

SON ÇALIŞMASI:İç pist 25//51 Rahat 

7-MACCHIATO

Eşleşmenin ilk tayı, Baba Dr Frong'tan bahsetmiştik. Anne LADY MUHTARRAM katıldığı ilk üç çim koşusunun ikisini kazanırken daha sonraki yarışlarında vasatı aşamamıştır. Anne kardeşlerinden günümüzde start alan HEYEMOLA uzun mesafeli çim-kum yarışlarında etkili olurken diğer anne kardeşi VELO GIRL iki koşu görüp ikincilik ve üçüncülük çıkartmıştır. 

SON ÇALIŞMASI:İç pist 23//37 Rahat

8-MELO DICA

Eşleşmenin ilk tayı. Baba Pan River gazi şampionu iken, anne Mıss Canan katıldığı 23 koşudan bir birincilik ve bir ikincilik çıkartırken diğer koşularında tabelaya griememiştir. Anne kardeşleri TARAN TUBA,FAST STEP ve GIRL FARMER yarış hayatlarında vasatın üzerine çıkamamışlardır.

SON ÇALIŞMASI:İç pist 24//38 Rahat