30 Ekim Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri


FARİLYALI: Özellikle temponun çok yükselmediği yarışlarda başarılı işlere imza atan Farilyalı, bugün tam da istediği gibi bir yarış buldu. Kocaeli pistindeki son koşusunu ölçü almadığım safkanın o gün nefes açtığını düşünüyorum. Mesafeyi seven Farilyalı, bugün grubun da denkliğiyle sürpriz bir sonuca imza atabilir. 

LAETITA: Kurt ekürisinin yarı yarıya ortak olduğu safkan henüz maiden olmasına rağmen, grup koşulara iştirak ediyor ve de ilgilileri maiden yarışları tercih etmiyor. Safkana Selim Kaya'nın ısrarla binmesi ve de atın ilgililerinin safkana duyduğu güveni hesaba katınca, bir de 1000'i 1.01, 1200'ü 1.14 işlerini göz önünde bulundurunca onun da bugün sürpriz bir netice gerçekleştirebilecek durumda olduğunu söyleyebiliriz. 

FLORIDA COAST: İki aydır pistlerden uzak kalan kısrak, son bir aydır ikisi 1000, ikisi de 1200 metre olmak üzere sekiz defa idmana çıkmış. Gruptaki rakiplerini geçebileceğini daha önce defalarca gösteren Florida Coast'ın sentetik pistte çıktığı iki yarışı da kazanmış olması, piste olan uyumunu da gösteriyor. Bugün önde temponun yüksek olmasını bekliyorum. Bu yüzden Florida Coast yarışı ikincilikte veya üçüncülükte takip edecektir. Düzlükte liderliği istemesini beklediğim safkanın sonlarda geriden güçlü gelecek olan Mala Moja ve de Çirçuz'a cevap vereceğini de umuyorum.

YOLDAŞHAN: Genellikle kısa mesafeyi tercih etse de uzun mesafede koştuğu yarışlarda da iki birinciliği buluyor. Bu koşularında Çelikkalkan, Yetimahmet gibi uzun mesafe atlarını geçen, Domaniç ve de Bayemir'le potoya giren safkanın kısada daha iyi olsa da uzunda da eksiğinin olmadığını düşünüyorum. Ayrıca bugün yarışın temposunun da yüksek olmayacak olmasından ötürü mesafenin kısalacağını düşünüyorum. Bu da Yoldaşhan'ın işini kolaylaştıracaktır. Çoğu formsuz rakibini geçerek özlediği birinciliğe uzanacaktır. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

Şablon sentetik piste göre hazırlanmıştır.

2.3.5.6.1
6.7.5.4.2
1 FLORIDA COAST // 5.2
4.5.3.2
3.5.6.4.1.2
3 YOLDAŞHAN BANKO

42 TL // 126 TL

YARIŞ BÜLTENLERİNİN İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

YARIŞ SİTELERİNİN BELMONT AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZEtiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.