30 Ekim Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

 Bugün Bursa'da yağış beklentisi var. Gerçi dünden beri ara ara atıyor ama saat 13'ten sonra şiddetini artırması bekleniyor. Bu durumda yarışların bir bölümü kum pistte koşulabilir. Şablon hazırlarken bu ihtimali de göz önünde bulundurmak lazım. O yüzden de kum-çim karışık bir kurgu yaptım. Öyle çok da yorum yazmadım çünkü emeklerimin ziyan olmasından korkuyorum. TJK'nın yapmadığı iş değil. 

PITIR

Grup 2 Aziziye'de düzlüğe zıpkın gibi çıktı. Orta kulvara yöneldi, oradan bir müddet atak yaptı ama önü açılmayınca iç kulvara daldı, oradan da yürümeyince orta kulvara çıktı. Ercan Çankaya kardeşim harika binerek üçüncülüğü koparıp aldı ama o gezinmesi olmasaydı en azından ikinciliği garantiydi. Onu da heyecanına verelim. Aprantiliğinde önemli bir yarışta kazanıra girmenin verdiği heyecanla hata yapmış olabilir. Peki kimlere geçildi? Hızlı Ahmet ve Aryaliva. Aradaki farklar 1 boy, boyun. Biri sezonun baştayı olmaya aday, diğeri dişilerde zirveye oynuyor. Bosnahersek'i geçmiş olması da cabası. Bugünkü gruptan henüz bizim dikkatimizi çekmemiş üst düzey bir at çıkmazsa Ercan Çankaya kardeşim daha aprantiyken ilk grup yarış birinciliğini alır. Yarış kuma dönerse de şansı aynı derecede yüksek.

Gün içinde çıkan atlar filan olursa, olur da pist koşular başlamadan değişirse gereken müdahaleyi yapacağım. Böyle bir durumda tekrar bakarsanız sevinirim.

YARIŞ BÜLTENLERİNİN BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

İkinci ayakta koşudan çıkan Rubin Royal'i sildim. 13.14

3.6.2.8.10.13
3.2.8.9
5 PITIR BANKO
5.8.10.1
2.4.1.5
8.9.13.5.1.7

BURSA KOŞU İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL AT YARIŞI GALOPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

DÜŞÜK BÜTÇELİ AFRİKA YEDİLİ/ALTILI TAHMİNLERİNE BAKMADAN KUPON YAPMAYIN-TIKLAYINIZEtiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.