Şu anda moralim çok bozuk. Dün Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimin bana verdiği müthiş İstanbul kurgusu sayesinde rezil oldum. Paralı siteciler fiyatlarında zama gittiler. Artık viziteleri daha pahalı. Kendimi affetmem mümkün değil, eğer üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kendi İstanbul kurgumu oynasaydım, şu anda cebim şiş gezecektim.

Dün akşam eve geldiğimde televizyonda Çin filmi vardı. Bruce Lee'yi izlerken aklımda gençliğim canlandı. Her ne kadar o zamanlar vurduğumu devirsem de, gücümün zirvesinde olsam da, karate bilmediğim, dövüş teknikleri konusunda uzman olmadığım söylentileri doğrudur. 

Bir gece karanlık bir sokakta yürürken çatıdan çatıya atlayan bir gölge gördüğümü sandım. Durup baktığımda kimse yoktu. Yürümeye devam ettim. Sonra hassas kulaklarımla bir ses duydum. Yine durup etrafıma baktım. Kimseyi göremeyince devam ettim. Zaman zaman hassas kulaklarımın 300 metre ilerideki sesleri duyması da mümkün olduğu için aldırış etmedim. Hava soğuktu, parkam üstümdeydi. Kuytu bir sokağa girdiğimde karşıma peçeli adamlar çıktı. Üç kişiydiler. Bana Çince konuşuyorlardı. Gavurcam o zamanlar o kadar iyi olmadığı için onları anlamadım. Karşıma ilk çıkana bir tokat atıp devirdim. Sonra öbürü geldi. Ona da bir kafa çaktım yeğen. Tam üçüncüsünü de indirirken çatıdan çil yavrusu gibi peçeli adamlar inmeye başladı. İşte o anda onların TJK Reisi'nin ya da Amerikalı Para Baronu Rotşiller Ailesi'nin peşime takmış olabileceği ninjalar olduğunu anlamıştım. Her ne kadar 38'ini indirsem de bir yerden sonra beni mat ettiler. Evime döndüğümde her yerim kan içindeydi. Kemiklerimin bazılarının kırılması söz konusuydu. Anam ambulans çağırdı. Hemen acile götürdüler. 

Hastanede bana bakan doktor röntgenlerimi çektikten sonra sonuçları alıp odama girdi. "Nalko Bey, hayatım boyunca sizin kadar güçlü kemikleri olan, sağlam, dayanıklı bir hastam olmamış olması söz konusu. Tıp tarihine geçmeniz an meselesi. Söylediğinize göre 146 ninjanın saldırısına uğramışsınız ama tek bir kırık bile olmaması mümkün. Müthişsiniz." dedi. 

O konuşurken aklımdaki tek düşünce, ninjalarla yeniden karşılaşmaktı. Anamı çağırdım. Eski dostlarımdan Baharatçı Kim Yon Sun'u aramasını söyledim. Gavurca bilmediğini söyledi ama ben ona şifremizi verince rahatladı. Telefonu açtığında ona "250 gram kimyon." diyecekti. Aramadan sonra Kim Yon Sun ilk uçakla İstanbul'a geldi. Ona olan biteni anlattım. Bana Kung Fu, karate, tekvando, judo, aikido öğretmesini söyledim. 

İki gün sonra iyileşip taburcu olduktan sonra antrenmanlara başladık yeğen. Üç buçuk saatte bir kuşak atlıyordum. Kim Yon Sun, benim üstün yeteneklerimi gördükçe zevke gelip daha hızlı öğretiyordu. Beş gün sonra bütün dövüşlerde kahverengi kuşak olmuştum. Artık ninja ordusuyla karşılaşmaya hazırdım. 

CUMHURİYET BAYRAMIN KUTLU OLA YEĞEN

HASAN KURTULUŞ'UN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3.4.1.6.2.5
6.5.3.2.1.4.7
1 KADHAN BANKO
7.2.1.5.6.3
2.1.4.3.5
4 BABAHANCI // 6

88.2 TL // 176.4 TL

2. ALTILI

7.2.1.5.6.3
2.1.4.3.5
4 BABAHANCI // 6
2 HIZLI AHMET BANKO
2.3.4.7.6.5
1.2.4.5.8.6

75.6 TL // 151.2 TL

Aşağıda bulunan içeriklerimizden ilginizi çekenlerin üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz:

1-) YARIŞ BÜLTENLERİNİN ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ-YENİ İÇERİK!

2-) ANKARA AT YARIŞI GALOPLARI

3-) YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

4-) ANKARA KOŞU İSTATİSTİKLERİ

5-) İNGİLTERE LINGFIELD AT YARIŞI TAHMİNLERİ