Şov var yeğen şov! Dün üstün altılı bilgimle hazırlayıp sana verdiğim müthiş Kocaeli kurgum tuttu. Cebin şişti yine. Şovlarım devam edecek. 

Bugün sabah erkenden kalktım. Bahçeme inip cimnastiğimi yaptım. Yine bütün komşuların gözü üstümdeydi. Bana imrene imrene bakıyorlardı. Özellikle ip atlarken yeğenim, bütün mahalle bahçemin duvarının arkasından beni gözlüyordu. Sonra süper lüks evime dönüp kendime hazırladığım müthiş kahvaltıyı mideme indirdim. Sıcak yatağıma girip tavana bakmaya başladım. Birkaç dakika konsantre olduktan sonra yarışlar koşmaya başladı. Süper hafızamda canlanan yarışlar sanki tavanda yeniden koşuyordu. Spikerin sesi kulaklarımdaydı. Bültende koşan bütün atların son yarışlarını tekrar izledim. Mayın dedektörlerime takılanları tek tek not ettim. 

Sonra ultra lüks döşenmiş salonuma gidip en son kalite koltuğuma oturdum. Süper lüks telefonumu alıp Süpürgeci Sülo yeğenime kripto bir mesaj attım: "Sülo, İstanbul'da havalar nasıl yeğen?"  Sülo yeğenim çok geçmeden kripto bir mesajla cevabını yazdı. Sülo yeğenimin kripto mesaja bir gavurun adını koymuştu. Üstün zekamla bunu anlamam uzun sürmedi. Benden süper gavurcama başvurmamı istiyordu. Hemen kağıdı kalemi alıp onun kripto mesajını yazmaya başladım. Yazarken de çözdüğüm yerlerin altılı çizdim.

Amerikalı dostum Güçlü Bacak Corç'la fırtına çıkmadan otobüsün er gelmesini bekliyoruz dayı. Onunla krem şanti yedik. Anamın aşı gibiydi. Balayımda gittiğim ultra lüks otelde bile böylesini yememiş olmam mümkün. Corç şimdi Akdamar kilisesine gidip bor çıkartmak için dua edecek. Ellerinden öperiz."  Şifre kırılmıştı yeğen. Sülo yeğenim; George Best, Strong Legs, Erebus, Zlatibor, Akdamar, Vivaldi Storm, Balalayka, Krem Janti, Ananiashvili bankolarıyla resital peşindeydi.

Görüyorsun yeğen, bulduğum kripto mesaj yöntemiyle TJK Reisi'nin gizli ajanlarına yakalanmadan seyis yeğenlerimle haberleşmem mümkün olabiliyor. Her ne kadar peşime 245 ajan takmış olsa da, bütün konuşmaları dinlese de, TJK Reisi'nin kripto mesajlarım karşısında çaresiz kaldığı, her akşam tansiyonunun yükseldiği, Amerikalı FBI ajanlarıyla irtibata geçip işimi bitirmek istediği söylentileri doğrudur.

HASAN KURTULUŞ'UN 4 BANKOLU İSTANBUL TAHMİNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3 GEORGE BEST // 4.6.8.1
4 STRONG LEGS // 1
1 EREBUS // 2.3.8.6
4 ZLATIBOR BANKO
10 AKDAMAR//6.1.2.9.3.7.8
4 VIVALDI STORM//5.6.7.3.2.8.10

2. ALTLI

4 ZLATIBOR BANKO
10 AKDAMAR//6.1.2.9.3.8.4
4 VIVALDI STORM//5.6.7.3.4.2.8.10
3 KREM JANTİ//7.2.1
10 BALALAYKA BANKO
1 ANANIASHVİLİ//8.6.9.5.3.10.13.7.11