GEORGE BEST

Mehmet Kaya kardeşimle harika bir uyum yakaladılar. Birbirlerinden de kolay kolay ayrılmıyorlar. Bugün Last İmpact'i öne salıp peşine takılır. Düzlükte bilindik stiliyle liderliği alıp bu gruba hakimiyetini kurar. Sekiz gün önce koştuğu için çalışmalarında rahat bırakılmış. Derecelere aldanmamak lazım. Sentetikte koştuğu son yarışa da bakalım. Lady Kara'yla, Alaska'yla potoya girdi. Bahsettiğim iki at da potansiyelli. Biri tam kendini gösteremese de Lady Kara'nın gösterdiğini düşünüyorum. Lafı uzatmanın anlamı yok. Bence bir aksilik olmazsa kazanır. Aksilik olursa da geniş oyunda önlemimizi aldık. 

STRONG LEGS

İlk koşusunda yarışa hemen adapte olamadı. Düzlüğe kadar grubun en gerisindeydi. Düzlükte iç kulvara dalıp bariyerden de güç alarak yavaş yavaş öne akmaya başladı. İkinciliğe girdiğinde iç kulvarda daraldı. Ahmet kardeşim orta kulvara doğru çekti. Önü açılınca usta atlar gibi kazandı. Devrini öyle almıştı ki Ahmet sonlarda teşviği de bıraktı. Kendi halinde potoya girerken beni kendine hayran bıraktı. Bugün de benzer bir yarış yapmasına mani olacak ne bir rakibi ne de bir engeli var. 1000'i 1.02, 600'ü 35 rahat çalışmaları da durumunu gözlar önüne seriyor. Yine kazanır. 

CAPTAIN MARVEL

Kardeşlerinin biri Jacksparrow ki o kendini çoktan ispatladı. Tia Dalma deseniz koştuğu beş yarışta da iyi bir izlenim bıraktı. Anne Marshmallow tam kısa sentetik atı. Marshmallow'un kardeşleri de kısacıydı. Captain Marvel, idman pistinde öyle ahım şahım işler yapan bir tay değil ama iş yarış koşmaya gelince farklılaşıyor. Düzlüğe kadar altıncı geldiği yarışta attığı sprintte yetenekli bir tay olduğunu bana gösterdi. Müslüm kardeşim de Bay Tema yerine onu boşuna seçmez. O yarışında güveni aldı. Bu defa Queen Derya gibi, Strike Me gibi sert bir rakibi de yok. Güçlü sprintiyle sonuca gidebilir. 

BALALAYKA

Uzuna bir çıktı, pir çıktı. Önce 2100'de İstiklal Savaşı'nı sonra da 2400'de Niğbolu'yu kazandı. Mesafe ne kadar uzun olursa o kadar iyi koşarım, dedi. Bu seviyede koşan, bu kadar çok grup yarış tecrübesi olan atlarla ilk defa karşılaşacak ama dedim ya Balalayka uzunda bir başka. Üstüne bir de grubun en dinlenmiş atı. Diğerlerinin çoğu sık koşturuluyor. Ekim ayında yaptığı yedi galopla da kusursuz hazırlanmış. Hele ki 600'ü 41 çok rahat çalışmasına bayıldım. O da bugün bunları bayılta bayılta geçer. 

NALKAPON DAYI'NIN İKİ BANKOLU İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3 GEORGE BEST // 8.6.1
4 STRONG LEGS BANKO
3.1.2.8
4.6.7.3.1
6.10.9.1.2
5.4.3.1.6

35 TL // 140 TL

2. ALTILI

4.6.7.3.1
6.10.9.1.2
5.4.3.1.6
7 CAPTAIN MARVEL // 3.2
10 BALALAYKA BANKO
7.8.3.1.6.5

51.5 TL // 151.5 TL

İlginizi çeken içeriği incelemek için başlığına tıklamanız yeterli: 

1- ) YARIŞ BÜLTENLERİNİN, YAZARLARIN VE GAZETELERİN İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ-YENİ İÇERİK!

2-) İSTANBUL KOŞU İSTATİSTİKLERİ

3-) İSTANBUL AT YARIŞI GALOPLARI

4-) YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

5-) KEMPTON AT YARIŞI TAHMİNLERİ