Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana her ayakta müthiş bir favori vermem mümkün olabilir. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle yaptığım gizli görüşme verimli geçti. Kripto mesajını çözmem de uzun sürmedi. "Dayı'm burada hava gürlüyor. Bir görsen, gürrrr gürrr başım şişti. Sanki mehteran bölüğü geçiyor gibi sesler çıkması mümkün. Sandalyede kendinden emin bir adam oturuyordu. Yerinden fırladı. Sonra yağmur başladı. Önce damla damla, sonra da tılos tılos diye hızlıca düştü. Komşum Melika Abla da korkmuş. Kapımın çalması, benden yardım istemesi söz konusu oldu. Senin yeğenin olarak ona yardım ettim, haberin ola." dedi. Daha o konuşurken üstün altılı bilgimle kripto mesajdaki bütün şifreyi kırdım yeğen. Yani Cemo yeğenim diyordu ki: Dayı, ilk ayak Emindam, ikinci ayak Cahirman, üçüncü ayak Gürgürbaba, dördüncü ayak Tlos, beşinci ayak Mehtar, son ayakta da Elika'yı yazıp kahveni yap, sırtını yasla, keyfine bak. Onu kırmam mümkün değil. 

Geçen gün kahvede süper teknoloji telefonumla taş konken oynarken Büllük Adnan yanıma geldi. Bana bir müsvedde uzattı. "Nalko, şu kurguya bak, tutar mı, yoksa tutmaz mı, söyle. Eğer tutar dersen ortak olacağım. Eski bir dostun olarak senden bunu istemem mümkün." dedi. Her ne kadar onunla düşman olsam da mahallemdekilerin kazıklanmasını kabul etmediğim, hepsine tek tek arka çıktığım, gerektiğinde bütün tehlikelere göğsümü gerdiğim söylentileri doğrudur. "Söyle bakalım Büllük, bu kurgu kaç gayme?" dedim. "576 gayme Nalko, 50 ortak yatıracağız. Tevziyeyi almamız an meselesi." dedi. Paralı sitelerin 1.05 ganyanla iki müthiş bomba bankosunu tek atmışlardı. Ona kıyamadım. Eline 10 gaymelik tutmuş dörtlü kurgumu verip yolladım. Akşam 350 gaymeyi alınca kahveye düştü. Benimle sulh imzalamak istediğini söyledi. Üstün altılı bilgimin karşısında diz çöküp yalvardı. Onu affetmedim yeğenim. Kimi zaman düşmanlarıma iyilik yaptığım, sonra da ayağıma getirip yalvarttığım söylentileri de doğrudur. Ertesi gün müthiş kurgumla altılıyı bulup iki bin gaymeyi indirdikten sonra emekli takımını alıp köprüaltına götürürken yardakçılarımın elindeki leblebi, bira poşetini görüp boynunu büktü.

Ona gereken dersleri vermeye devam etmem mümkün yeğenim. Mayın dedektörlerimin yaptığı taramada çıkan müthiş mayınları da müthiş kurguma yazdım yeğen. Sen sen ol iki müthiş bankomu da yaz. Sonra da keyfine bak. Her an her şey olabilir, haberin ola. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

FOTO FİNİŞ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

7 EMİNADAM//5.3.2.4.6.1
3 CHAIRMAN BANKO
7 GÜRGÜRBABA// 8.2.3.5.6.10.4
2 TLOS// 1.3.4.6.7
6 MEHTAR BANKO
7 ELİKA// 2.1.6.5.4.9.12.3

ALTILI GANYAN 1.173 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR

1-) YARIŞ BÜLTENLERİNİN KOCAELİ TAHMİNLERİ - YENİ İÇERİK!

2-) KOCAELİ KOŞU İSTATİSTİKLERİ

3-) KOCAELİ AT YARIŞI GALOPLARI

4-) İNGİLTERE CATTERICK AT YARIŞI TAHMİNLERİ

5-) İNGİLTERE SOUTHWELL AT YARIŞI TAHMİNLERİ