Nasılsın yeğenim, iyi misin? Aldığım istihbarata göre bugün yollarımı gözler olmuşsun. Süper zor Bursa bülteninde üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu görmek için sabırsızlanıyormuşsun. Geldim yeğen, gözün aydın ola.

Bugün sabah uyandığımda kapım çalıyordu. Gelen sütçüydü. Her ne kadar bütün bakkallarda süt olsa da kaliteden ödün vermediğim, paraya kıyıp her hafta kendime Kars'tan bana süt getirttiğim söylentileri doğrudur. Sütümü getiren Dana Himmet, kapıyı açar açmaz "Nalko nerelerdesin, soğuktan dondum. Kutup gibi soğuk maşallah." dedi. En besili ineklerden sağdığı, benim için özel koruma kutusuna koyup trene atladığım gibi getirdiği taptaze sütümden onun için bir bardak ısıtıp ikram ettim. Sonra da cebine 50 gaymeye sıkıştırdım. Normalde Kars'ta kilosunu 3 gaymeye sattığı sütün ederi 15 gayme. Ama ben her geldiğinde ona 50 gayme verip bahşişini eksik etmem. Sevinçten havalara uçup ilk trenle Kars'a döner. 

Kendime iyi bakarım yeğen, yoksa üstün altılı bilgim nasıl ayakta dursun, mayın dedektörlerim nasıl tıkır tıkır çalışsın, değil mi? 

Odama geçip kahveli sütümü yudumladığım esnada süper teknoloji telefonuma gizli bir arama geldi. Arayan, Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimdi. Onun müthiş bombalarının tadından yenmemesi mümkündü. Hemen "Anlat bakalım Cemo, bugün hangi istihbaratları topladın." dedim. Dayı'm anlatacak bir şey yok. Bugün sana süt gelecekti, geldi mi, diye sordu. Sonra da dedi ki Dayı'm kripto mesajını Dana Himmet Abi'yle gönderdim. Ellerinden öperim, şansın bol ola, dedi.

Ne dediğini anlamam için üstün zekamı kullanıp hafızamın derinlerine inmem gerektiğini bilmem söz konusuydu. Hemen karanlık bir yere geçtim. Tütsülerimi yaktım. Zaman yolculuğuna başladım yeğenim. Sabah Dana Himmet'in geldiği vakte döndüm. İşte o anda müthiş kurguma kimi banko yazacağımı da buldum. Dana Himmet, bana, Kutup gibi soğuk derken aslında müthiş bankosunu veriyordu. 

Görüyorsun yeğenim, Uzak Doğu teknikleriyle üstün zekam birleşince ortaya neler çıkıyor. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

FOTO FİNİŞ'İN BURSA AT YARIŞI TAHMİNLER İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.3.7.8.6
11.3.5.10.7.4
2.1.6
2.1.4.3
2.9.8 // 1.7.11
3 KUTUP BANKO

75.6 TL // 151.2 TL 

2. ALTILI

2.1.4.3
2.9.8 // 1.7.11
3 KUTUP BANKO
8.4 // 1.2
7.2.5.3.1
4.19.5.12.7

42 TL // 168 TL 

Aşağıda yer alan ve ilginizi çeken içeriğin başlığına tıklayarak inceleyebilirsiniz: 

1-) YENİ İÇERİK!- BÜLTENLERİN BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

2-) BURSA AT YARIŞI GALOPLARINI

3-) BURSA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLARI

4-) BURSA KOŞU İSTATİSTİKLERİ

5-) İNGİLTERE REDCAR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

6-) ABD PHILADELPHIA AT YARIŞI TAHMİNLERİ