AYZA: Bilinen kalitesiyle sezonun bu döneminde böyle bir grupla karşılaşacak olan safkan için bu koşu bulunmaz nimet. Rakipleriyle arasında tecrübe farkı var ve kilo farkı yok denecek kadar az. Buraya çok sert bir rakip kayıt yaptırmayınca birinci koşuda aynı ikramiyeyle koşulacak olan çim yarışından silindi. Normal şartlar altında rahat geçmesi gereken bir grup ama son birkaç gündür hiç normal yarışlar yapılmıyor. Bu yüzden de geniş kuponlarda sürpriz aranabilir. 

ZDRAVETS: Grup 1 Anafartalar Koşusu'na kaydı olan ancak handikap puanı yetmediği için koşamayan safkan, hemen sonra girdiği maidenden birinci ayrılmış, daha sonra handikap 16 koşuda iyi grupta epey gerilerde bitirmiş ve en son olarak da buna benzer bir grupta çok rahat kazanmıştı. Derecesi de fena olmayan safkan, ciddi ve sert görünen rakipleriyle arasındaki kilo farkından istifade ederek birincilik mücadelesinde en önde yer alacaktır. 

CYRUS: Üçüncü koşudaki Ayza'yla kardeş. Safkan grubun da en istikrarlı atı. Yıl sonu yaklaştıkça bu tip maidende dolanan safkanların da yavaş yavaş kazandığına şahit oluyoruz. Son ikinciliğinde geçildiği The Collector'a yapabileceği bir şey yoktu. Bugünkü rakiplerinin birçoğu da istikrarsız. Çimde kumdan daha başarılı olmasını beklediğim safkanın hazırlıklarını yaptığı jokeyi Onur Atmaca'yla bugün kazanarak ilk birinciliğiyle tanışacağını düşünüyorum.

LUPO UNO: İstanbul'da çok sert gruplarla karşılaşan safkan, bu defa daha uygun bir grupta mücadele edecek. Henüz geçen yılki grafiğini yakalayamamasının sebebinin sürekli olarak üst gruplarla mücadele ediyor olmasına bağlıyorum. Pastoral Senfoni, Cheri Cheri Lady, Hawking, Birdello, Jedi, Uludaz, Jack Sparrow gibi rakiplerinin arasından çıkıp geldiği bu grupta pisti yadırgamazsa kazanmasını bekliyorum.

STORM ROSE: Bundan birkaç yarış önce Ankara'da çok iyi grupta dördüncü olmuştu. Ondan sonra katıldığı iki yarışta da beklentinin altında kalıp bizi yanılttı. Bugün kendisi gibi inişli çıkışlı, istikrarsız atları bir arada bulmuş. Tolga Yıldız deklaresi de bu tip bir koşu için dikkat çekici görünüyor. Osman Baba ve Erenefendi gibi atları gerisinde bıraktığı o koşusunu tekrarlayabilirse bugün buradan birincilik çıkartabilir. 

AKASYA ÇİÇEĞİ: Galiçya, Yolkıran gibi atların arkasında üçüncü olduğu yarışta dikkat çeken safkan, Keleşhan'la tam kardeş. O koşusunda, taylığında bir kez binip kısa vade yarışta dördüncülük çıkartan jokeyi İsmail Dinar'la yeniden buluşmuştu. Bugün de aynı jokeyiyle koşacak. İki yarış öncesinde de neredeyse bu grubun aynısıyla karşılaşıp beşincilik yapmıştı. Görünen o ki kısrak her yarışında bir öncekinin üstüne koyarak ilerliyor ve formu da iyi. Bugün de son yarışının üstüne biraz koyabilirse koşudan birinci ayrılabilir. 

HASAN KURTULUŞ'UN BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.7.8.3.4.6
5.1.10.11.7.4
1 AYZA // 2.6
4.1.3.2 
2 CYRUS BANKO
1.3.2.4.5.8

50.4 TL // 151.2 TL

2. ALTILI

4.1.3.2 
2 CYRUS BANKO
1.3.2.4.5.8
4 LUPO UNO // 2
5.1.3.7
12.4.19.6.8.7.9

70.56 TL // 141.12 TL

Aşağıda yer alan ve ilginizi çeken içeriğin başlığına tıklayarak inceleyebilirsiniz: 

1-) YENİ İÇERİK!- BÜLTENLERİN BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

2-) BURSA AT YARIŞI GALOPLARINI

3-) BURSA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLARI

4-) BURSA KOŞU İSTATİSTİKLERİ

5-) İNGİLTERE REDCAR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

6-) ABD PHILADELPHIA AT YARIŞI TAHMİNLERİ