KUTUP-POYRAZYELİ 

KUTUP, acayip iyi form tuttu. Son üç yarışının ikisini kazandı, birinde de ikinci oldu. Bugün kendisi gibi Kaizbert'in bol olduğu bir yarış izleyecek olsak da şu anki durumuyla bunlara da diş geçirebilir. POYRAZYELİ, aralıklarla koşuyor. Geçen sene Gizmo'yu, Wanpir'i, Başhükümdar'ı geçtiğini düşünecek olursak ondan da dinçlikle etkili bir yarış gelebilir.

WOUNDED

Bugün tam da beyaz bayrak ayna yapacağı grubu bulmuş. Grup müsait, rakipler müsait, gidişat müsait. Deposu da sonuna kadar dolu. Bu sene daha iki yarış koştu. Geçen sene Oradinario'yu filan da geçmişti. İstanbul'da Lupo Uno filan da gelmiş ama önde rahat kalacağı bu yarışta Wounded'a sökmez. Çıkar bitirir.

DENİZGÖZLÜM-HOŞTAY

DENİZGÖZLÜM, son iki yarışında da kıpırdandı. Kazanacak kıvama da geldi. Koştuğu rakipler de bunlar denk ya da bunlardan iyiydi. Boş kilonun da avantajıyla bombayı patlatabilecek kıvamda. HOŞTAY, grup yarışlardan sonra bu defa handikapta ağzına layık grubu buldu. İki ekürisinin de varlığıyla koşu içindeki ağırlığını da iyice arttırıyor. Mert Gökalp Arslan kardeşimle bu defa yarışı kopartabilir.

NALKAPON DAYI'NIN BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

4.1.2 // 3.6
2.1.3.9.11.8
3.8 // 2.4
8 WOUNDED BANKO
5.7.3.2.1
19.2 // 12.5

25.2 TL // 168 TL

Aşağıda yer alan ve ilginizi çeken içeriğin başlığına tıklayarak inceleyebilirsiniz: 

1-) YENİ İÇERİK!- BÜLTENLERİN BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

2-) BURSA AT YARIŞI GALOPLARINI

3-) BURSA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLARI

4-) BURSA KOŞU İSTATİSTİKLERİ

5-) İNGİLTERE REDCAR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

6-) ABD PHILADELPHIA AT YARIŞI TAHMİNLERİ