Bugün birinci altılı beni sarmadı. Zaten İstanbul'da o efsane yarışlar varken gidip de İzmir'de 9 koşuya kafa yormak da olmazdı. Yaparım ikinci altılımı, bakarım keyfime. 

ANTEPLİ KAYRA

İki yarış önce abileriyle, ablalarıyla koştu. Güzel bir beşincilik yaptı. Sonra çıktı böyle bir grupta üçüncü oldu. Orjini diyor ki ben bu mesafenin tozunu atarım. Onur Yıldız kardeşimin binmiş olmasının da verdiği bir başka güven var. Zaten ben yarışlarını izlerken mesafe istiyor diye sağımda solumda kim varsa söylüyordum. Mesafeye çıkmış. Bizi mahcup etmesin bugün. 

KİYASET

Bundan dört yarış önce Ildırlı'yla Selimabi'nin arkasına girdi. Selimabi'yla arasında bir boy vardı. O Selimabi, dün İzmir'de grup koşu kazandı, Grup 1'de ikinci oldu. Aslında bu bile Kiyaset'in potansiyelini anlamaya yeter. Ama gel gelelim bir türlü kazanamıyor. Şöyle bir yarışlarına bakalım. Mesela ondan önceki koşusunda buna benzer grupta ikinci olmuş. Sonraki koşusunda 60 kiloyla Ashünkar'a geçilmiş, onsan sonrasında yine üst grupta 57 kiloyla koşmuş. Akarnejat, Sonemir, Madamelli, Şubartay arkasında beşinci olmuş. Buranın favorisi Sonemir'den iki boy fark yemiş. O gün aralarındaki 3 kilo fark, bugün 10 kiloya çıkmış. Fazla uzatmaya gerek yok, bomboş kiloyla pisti, mesafeyi, grubu bulmuş. Affetmez. Affetmemeli. 

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

6 ANTEPLİ KAYRA // 2.4.5
2.1.3.5.7.8.10.6
2.3.8.6.9.5
1.2.8.4
3.5.8
8 KİYASET BANKO

40.32 TL // 161.28 TL

1-) YARIŞ BÜLTENLERİNİN İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ-YENİ İÇERİK!

2-) İZMİR KOŞU İSTATİSTİKLERİ

3-) İZMİR AT YARIŞI GALOPLARI

4-) İZMİR YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

5-) BELMONT AT YARIŞI TAHMİNLERİ