ZAFER ATEŞİ//MISTER GORKEM: Zafer Ateşi, istediği tempolarda koşulan TJK koşusunda sürpriz bir sonuç gerçekleştirerek kazandı. Bu yarışta da süratli safkanların bolluğu en çok onun işine gelecektir. Mister Görkem de katıldığı son koşularda koşunun yavaş başlamasından ve normal seyirde ilerlemesinden ötürü düzlükte istediği yarışları yapamamıştı. Bu defa Arts Man'in varlığı Hasafet'i çok rahatsız edecektir diye düşünüyorum.  En azından son 800-1000 metre arasında önlere doldurup temponun yükselmesinde büyük pay sahibi olmasını bekliyorum. Böyle bir durumda da Mister Görkem için bütün gerekli şartlar bir araya gelmiş olur. 

LONG RUNNER: Rekora doymayan, bu rakiplerini her zaman çok rahat bir şekilde geçerek Türkiye sınırları içinde rakibim yok, diyen bir safkan. Gökhan Kocakaya'yla koştuğu yarışlarda henüz bileği bükülmeyen ve birlikte toplam altı grup 1 yarış kazanan safkanın daha önce mağlup ettiği rakiplerini bugün de, ben de herkes gibi, geçmesini bekliyorum. 

ARYALİVA: Son katıldığı koşuyu önlerde götüren safkan; Hızlı Ahmet, Bosna Hersek gibi sezonun baştaylarının arasında 1000 metreyi 1.07 ile geçmesine rağmen sonlarda da cevap vererek Hızlı Ahmet'e bir boy farkla geçildi. Bugün özellikle Şirinmişirin önde tempo yapmak isteyecektir. Ben Ahmet Çelik'in numarayı ona bırakacağını, düzlükte öne doldurup alacağı avansı da son metrelere kadar koruyacağını düşünüyorum. 

SERKAN YAŞAR'IN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

5.2.3.1.9.8.7.6.4
5.8.2.6 // 1.9.12.4.3.7.10
7.5 // 6
3 LONG RUNNER BANKO
4.9.7.2.5.1.6.10
1 ARYALİVA BANKO

40.32 TL // 166.32 TL

1-) YARIŞ BÜLTENLERİNİN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ-YENİ İÇERİK!

2-) İSTANBUL KOŞU İSTATİSTİKLERİ

3-) İSTANBUL AT YARIŞI GALOPLARI

4-) İSTANBUL YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

5-) BELMONT AT YARIŞI TAHMİNLERİ