PARAMPARÇA-MUAMMERBEY

Paramparça'yla Airdrop son koşularında kafa kafaya burun buruna bitirdiler. Koştukları atlar Birdello, Hawking, Jettay, Makambo, Honorable. Birinciyle aralarında 50-70 salise var. Paramparça üçüncülüğü potoda bıraktı. Burada ikisini yazmazsam kendime ihanet olur. Muammerbey de artık düzeldi. Bunu da son üçüncülüğünde gözümüzün içine soktu. İkisiyle bu ayağı geçeceğim. 

GLABELLA

Üç aydır koşmasa da buraya zımba gibi giriyor. Bir aydır 600, 1000, 1200 galoplarıyla ne kadar eksiği varsa tamamladı, ne kadar açığı varsa kapattı. Üstünde de sevdiğim güvendiğim aprantilerden biri olan Fırat Arslan var ki bugün bu kısrağın hakkını sonuna kadar verip kardeşi Vantablack'e yakışır bir yarış yaptıracağından eminim. 

LIVING FOR LOVE

LIVING FOR LOVE, kısa mesafede kimleri geçmedi ki... El Patron, Whıte Heart Lane, Over Clouds, For The King, Balballılı, The Dıffernce, Mascherano, Humbara, Have A Nıce Trıp... Şu saydıklarımın biri burada koşsa AGF'de en az 35 çıkardı. Uzun zamandır da ilk defa böylesi bir gruba geldi. Hepsi ağzına layık. Tek yapması gereken gücünü sahaya indirmesi. Gerisi hava civa olur. 

FOTO FİNİŞ'İN İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

1.
3.11.7.1.5 // 2.6.9
8.9.4.5 // 6.3
4.6.1.7
2 GLABELLA BANKO
4.6.2.7.9.11

67.2 TL // 161.28 TL

ALTILI GANYAN 1.670 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR. 

Aşağıdaki içeriklerimizden ilginizi çekenlerin başlıklarının üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz: 

1-) İZMİR KOŞU İSTATİSTİKLERİ

2-) İZMİR AT YARIŞI GALOPLARI

3-) İZMİR YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

4-) BELMONT AT YARIŞI TAHMİNLERİ