BURSA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

CANCAHİDEM: Son 6 yarış hakkı olan kısrağın en az dört kez daha tabelaya girme ihtiyacı var. 

ŞANLIURFA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

JEKFER: Son 5 koşusu olan safkanın en az bir tabelaya ihtiyacı var ancak koşu hakkı bakımından elde edeceği bir ikincilik çok işine yarayacak.

YILDIRIM GÜZELİ: Son 4 yarışı olan safkanın en az bir ikincilik veya iki kez tabelaya girmeye ihtiyacı var.

PRETTY BOY: Son 6 koşusu olan safkanın bir defa adını tabelanın herhangi bir basamağına yazdırması yetiyor. ASİHATUN 1200 maiden yarışında fotoyu önde geçtiğinde attığı etkileyici sprintle dikkat çeken isim bugün ne kazandığı jokeyi ile start alacak. Önde tempo verecek isimlerin olması koşuyu hızlandıracakken tamamen Asihatun'un içine yarayacaktır. Bugün bir kaç tane daha sprinter rakibi olmasına rağmen güne cazip isimle başlamak isteyenler öncelikle kuponlarına yazabilirler. 

EZİNEGELİNİ Bugünkü rakiplerine göre çok daha sert rakipler ile start alıp tabelalar elde eden safkan, bir türlü foto finişi önde geçemedi. Formda aprantisi ve uygun rakiplerinin yanında artık özlediği birinciliğe uzanacağı düşündüğüm isimi günün bankosu olarak öneriyorum..

BABAMENDUH Verdiği ara sonrası çıktığı ilk yarışını kolayca kazanan BABAMENDUH biraz sertleşen rakipleri yanında ilk atım olacak. Önde numarayı alacak olan kaliteli isim EMBİRHAN ve son yarışında yeniden kıpırdayan BURUKMERT bu ayak için yeterli olacaktır.

Günün son ayağında yarıştan çıkartılan 6-Marmaray yerine 8-Obradoviç eklenmiştir.