Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Nasılsın yeğenim, iyi misin? Şu anda moralim çok yüksek. Süpürgesi Sülo yeğenim bana müthiş bir İstanbul kurgusu yolladı. Dayı'm ben kefilim, dedi. Gece gündüz durmadan istihbarat toplamış. 

Sülo yeğenim birgün ahırların oradan padoğa doğru giderken bir antrenör görmüş. Yanındaki seyisle kripto bir konuşma yapıyormuş. "Eşeğe altın semer vursan eşek yine eşektir. Ama bizim semer öyle değil. Eşeği tazı yapar." diyormuş. Sülo yeğenim ahırına gidip kripto bir çalışma yaptığında bunun ilk ayaktaki müthiş bankom Semerkant olduğunu anlamış. Ama ben emin olamadım yeğenim, her an her şey olabilir. 

Dediğine göre, Yetim Ahmet'i ahırların orada görmüş. Kişneyerek, sen adımın Yetim olduğuna bakma, gönlüm çok zengindir. Sen beni banko yaz, cebini şişireyim, demiş. Geçilmesi mümkün değilmiş, yeğenim. Sonra padoğa gitmiş. Orada da Sharpa, ekürileriyle konuşuyormuş. Aralarında bir tartışma varmış. Bir tarafta Vahşi Kız, öbür tarafta da Abjarkız varmış. Biz de yarışa girelim, senin önünü açalım, diyorlarmış. Sharpa birden şaha kalkmış. Bir tokat ona, bir tokat da öbürüne vurmuş. "Delikanlılığın kitabında erkek adam kendi işini kendi bitirir." diye kişneye kişneye ahırına gitmiş. Tam köşeyi dönerken Vahşi Kız, bir şey söyleyecekmiş ama sadece kafasını çevirip sert sert bakması yetmiş. Anlayacağın, onun da geçilmesi mümkün değilmiş yeğenim.

Şimdi doğru ganyana gidip elindeki müsveddeyi ganyancıya uzatırken göz atmayı unutma yeğen. Sana göstereceği hürmete şaşırıp kalacaksın. Sonra müsveddeyi alıp gizli bir köşede imha et. Ortaklarımız çoğalsın istemeyiz değil mi yeğenim? Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

SERKAN YAŞAR'IN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5.4.3.1.6.7
4.3.7.10.2
1 YETİM AHMET BANKO
4.5.2
8 SEMERKANT // 1.3.2
3.2.9.15.1.6

37.8 TL // 151.2 TL

2. ALTILI 

8 SEMERKANT // 1.3.2
3.2.9.15.1.6
2 SHARPA BANKO
4.5.1.3
4.5.7.6
11.6.9.15.17.2

40.32 TL // 161.28 TL

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz aşağıdaki içeriklerimize başlıklarına tıklayarak ulaşabilirsiniz:

1-) İSTANBUL KOŞU İSTATİSTİKLERİ

2-) İSTANBUL YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

3-) İSTANBUL AT YARIŞI GALOPLARI

4-) NEWBURRY AT YARIŞI TAHMİNLERİ

5-) KEENLAND AT YARIŞI TAHMİNLERİ