TRIPLE HUGE: Bu ayın başında start hakeminin emrine girmediği için koşudan çıkartılmıştı. Eylül ayında İstanbul sentetik pistinde kendinden yaşça büyük atların içinde yaptığı ikincilikten bu yana takip ettiğim safkan için orjin bakımından bu mesafe biraz uzun gelebilir. Fakat yarış da olabildiğince yavaş gideceğe benziyor. Mesafenin kısalması anlamına gelen bu durumdan ötürü, kendisi gibi ön planda olan safkanların da dişi olmasından yola çıkarak, ben artık aradığı birinciliği bulacağını düşünüyorum. 

MARS: Startta on boy oyanlandığı yarışta Hasanet ve Vahşi Kız gibi atlara yetişen ve hatta biraz daha mesafe olsa geçebilecekmiş izlenimi de veren safkanın bugün startta oyalanmaz ya da az oyalanırsa derece olarak da epey iyi olduğu bu rakiplerini geçmesini bekliyorum. Günün ilk bankosudur.

JACINDA: İlk koşusunda öndeki rakibinin temposuna girdi ve düzlüğe gelindiğinde birden arttırıp farkı dört beş boya kadar çıkardı. Ancak sonlarda biraz tempo kaybedince geriden gelen iki rakibine direnemeyerek üçüncülüğe geriledi. İç kulvardan çıkan safkan, eğer bugün önde bir prese maruz kalmazsa çıktığı gibi bitirme adayı.

OĞLUM SERKAN: Son koşusunda iyi atlar arasında ikinci olan safkanın ondan önceki iki yarışında ağır kilodan etkilendiğini düşünüyorum. Zaten ondan önceki iki yarışı da üst gruplarda kısa vadeli ve açık koşulardı. Bugün hem zayıf rakipleri buldu hem grupta öne çıkmak isteyecek atlardan Yılmaz Hoca'nın kilosunun ağır olması da işine gelecek. Yılmaz Hoca, liderlikte ısrar etmezse çıktığı gibi bitirmesini bekliyorum. Eğer ısrarcı olursa da ikincilikte takip edip düzlükte avans alarak geriden geleceklere cevap verecektir. 

HASAN KURTULUŞ'UN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5 TRIPLE HUGE // 2.6.3
5.4.2.6.8
1.3.4.2.7.5
2 MARS BANKO
8.5.4.1.2.7.6.9.3.10
3.1

42 TL // 168 TL

2. ALTILI

8.5.4.1.2.7.6.9.3.10
3.1
4.1.2.8.6
2.4.6.5.3.1
6 JACINDA // 1.7.8
9 OĞLUM SERKAN BANKO

42 TL // 168 TL

Başlıkların üzerine tıklayarak bu içeriklerimizi de incelemek isteyebilirsiniz: 

1-) YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR