MONTEVERDE

Monteverde bu mesafeye ikinci defa çıkıyor. 1900 altında iki defa koştu. İkisinde de kazanamadı. İlk maiden yarışı bile 1900. Tam bir uzuncu olduğundan şüphe yok. Monteverde'nin 1600'deki yarışına dönecek olursak o gün potoda kaybetmişti. Kaybettiği atlar  Tancanbey ve Glen. Geçtiği atlar Oradinario, Arsen Lupen, Speedy Gunner. Yani bu mesafede de iyi koştuğunu rahat rahat söyleyebiliriz. Gökhan Kocakaya kardeşimle bu defa şanssızlığını yenebilir. 

INNOVATION

İki yarış önce Vahşi Kız'dan kafayı aldı. O gün Chance Of Meloş temposuna giremedi bile. Yarışı yüksek tempoda götürüp bitirdi. Bugün ne Boujee ne de Chance Of Meloş ondan kafayı alamaz. Bugün de çıktığı gibi bitirirse pek şaşırmam. Olur da ön tarafta düşündüğümün tersi bir durum olur, İnnovation'ı bastıran bir at çıkarsa o zaman sonlarda çarşı çok karışır. 

JACINDA 

Llucky Foot'un kardeşi. İlk koşusunda hemen öne aktı. Viraja kadar önd ekaçan Sakin Melek'i kovaladı. Yarış hızlı başladı, sonra biraz tempo düştü. Jacinda, rakibine yapışık şekilde düzlüğe gelip düzlükte bir anda vites arttırdı. Farkı üç dört boya çıkardı. Ama geriden de Pürdikkat, Hard Of Hüsne gibi iki kalitenin sprinti başlamıştı. Onlara dayanamadı. Bugün birinci kulvardan çıkıyor. Liderliği hemen alıp kendi istediği tempoda sürükleyecektir. Rakiplerinden pres uygulayan olacaktır ama daha ilk yarışında çıkardığı 1.12.69 dereceyi bugün daha da geliştireceği kesin. Müslüm kardeşim de Moonlight Sonata'ya binmemiş. Yani ben burayı kazanırım, diyor. 

OĞLUM SERKAN

Kiloyu, grubu bulmuş. Başar'a bu defa mesafe kısa gelebilir. Arabian Prince, deseniz bana bu atları geçebileceği izlenimini vermedi. Başar, Oğlum Serkan kötü koşarsa şansı olur. Yılmaz Hoca'nın kilosu ağır. Bu yarışın yükünü bu rakiplere karşı kaç metre çekebilir? O yüzden, geçen sene grup koşularda coşkuyu veren, bu sene de yeni yeni toparlanmaya başlayan ama bu formu bile bu gruba rahatlıkla yetecek olan Oğlum Serkan'dan beyaz bayrak ayna gelir. 

FOTO FİNİŞ'İN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş Ankara At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

5.8.9.7.1.4.2.3.6.10
3.1.5.7 // 4.2.8
4.1.6.8.2 
2.4.5.3 // 1.6
6 JACINDA BANKO
9 OĞLUM SERKAN BANKO

56 TL // 147 TL

Başlıkların üzerine tıklayarak bu içeriklerimizi de incelemek isteyebilirsiniz: 

1-) YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR