Şov var yeğen şov! Müthiş İzmir kurgumla 50 gaymeye 1000 gayme dağıttım. Kahvedeki yardakçılarımın, emekli takımının cebi şişti. Son ayak koşmadan önce evimin önünde müthiş bir kalabalık vardı. Son ayağı izlemek için sinemacı Bilet İsmet, dev ekranını süper lüks evimin duvarına yansıttı. Kripto mesajı çözüp son ayakta Sumatra'yı banko yazanlar heyecandan yerinde duramıyordu. Verdiğim bütün atları yazanlar sırtını yaslamış, ayak ayak üstüne atmış, Çaykur Rıza'ya söyledikleri kahvesini yudumluyordu.

İSTANBUL AT YARIŞI GALOPLARINA GÖZ ATMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Son 200 metrede önde benim vermediğim bombalardan biri olunca kalabalığın arasından homurtuların yükselmiş olması mümkün. Ama son 50 metrede kripto bankom Sumatra öne geçince herkes birbirine sarıldı. Sevinç seslerini ABD Reisi Tıramp beyaz şatosundan duydu. Aldığım istihbarata göre, FBI ajanlarını çağırıp yine mi Nalkapon'un müthiş kurgusu tuttu, diye sorup bu adamla nasıl baş edeceğimi bilememem söz konusu, dedikten sonra dinlenemeyen telefonundan TJK Reisi'ni aramış. Amerikalı para baronu Rotşiller Ailesi'nin seçimler yaklaştıkça onun üstünde benimle ilgili daha büyük baskı kurması an meselesi.

Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş İzmir kurgum tuttuktan sonra ganyana doğru yola çıktık yeğenim. Altılıyı bulan 326 kişi ganyana doğru giderken aralarına iki metre mesafe koydular. Hepsine pazardan elli tanesini 15 gaymeye aldığım temiz maskelerden dağıttım. Ganyana vardığımızda beni omuzlarından indirdiler. Ganyancı ellerini ovuşturup "Dayı sen de olmasan ben ne yapardım, şimdi şu kuponları tahsil edelim de benim de cebim şişsin" dedi.

İSTANBUL KOŞU İSTATİSTİKLERİNİ İNCELEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Bugün Süpürgeci Sülo yeğenimden süper gizli bir arama aldım. TJK Reisi, Urfalı köy ağaları, bir de Amerikalı para baronu Rotşiller Ailesi dinlemesin diye beni başka seyislerin telefonundan aramaya başladı. Onun üstün zekasıyla aldığı önlemlere hayran olmam söz konusu. Beni bu aradığında fazla konuşmadı. "Dayı'm arkadaş evleniyor, düğünden sonra parti yapmamız mümkün, seni de bekliyoruz. Gerçek bir sporcu olduğunu gösterip koşa koşa gel." dedi. Ona hemen öfkelendim. "Bana bak Sülo, koruna her yeri sardı,  şimdi parti yapmanın zamanı değil, evde oturmanın zamanı geldi de geçiyor bile." dedim. O da bana "Emrin başım üstüne Dayı, ellerinden öperim. Anlarsın ya." deyip kapattı. Bana verdiği kripto mesaj bu defa çok zordu yeğenim. Hemen süper teknoloji telefonumla Kripto Osman'ı aradım. Konuşmamızı anlattım. Yarım saat içinde kripto mesajı çözüp bana yolladı. Meğerse Sülo yeğen bana After Tulip, Ulubaş, bir de Real Runner'ı banko vermiş. 

Görüyorsun yeğenim sabah akşam istihbarat toplayıp cebini şişiriyorum. Sen sen ol gücümü hafife alma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.  

ABD YARIŞ SİTELERİNİN WOODBINE TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.5.6.7.2 // 9.3
2.1.3.4 // 5.7
5 AFTER TULIP BANKO
9.4.1.6.7.2 // 8.5.3
7 ULUBAŞ BANKO
3.2.7.1.8.6

50.4 TL // 158.76 TL

2. ALTILI

9.4.1.6.5.7.2.8.3
7 ULUBAŞ BANKO
3.2.7.1.8.6
6 REAL RUNNER // 8.4
9.8.5.3
6.8.5

45.36 TL // 136.08 TL

SERKAN YAŞAR'IN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ