Şov var yeğen şov! Bombacı Seko yeğenim Ankara'da müthiş bombası Can Reis'le resital yaptı. Bunu görür görmez hemen süper teknoloji telefonumu elime alıp Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenime tap sikrıt bir arama yaptım. Onunla yaptığı kripto konuşmada bana müthiş bankolar verdi. 

Söylediğine göre, ilk ayaktaki Yahyahan zımba gibiymiş ama ahırların arasında dolaşan Mctamer de, Aybars abim uzunda fişek gibidir, gücümü göstermem an meselesi, diyerek caka satıyormuş. Börü de, ona bir omuz atıp müthiş kurt hislerim seni geçmemin an meselesi olduğunu söylüyor, demiş. Üçüncü ayaktaki Ravello'nun geçilmesi mümkün değilmiş yeğen. Cemo yeğenimi aradığımda Mısır tanrısı Ra, gavurca hello, Türkçe merhaba Dayı, diyerek açtı. Bu onun kriptolu bankosuydu. Bunu anlamak için benim gibi üstün altılı bilgisi, müthiş bir zekaya sahip olmak gerektiği söylentileri doğrudur. TJK Reisi'nin böyle adamları yok. Her ne kadar telefonlarımı dinleseler de seyis yeğenlerimle yaptığım kripto konuşmaları çözememeleri söz konusu. FBI, CIA, MOSSAD, KGB bir araya gelse çözemez yeğenim, rahat ol, Dayı'n ölmedi. 

Aldığım istihbarata göre, Wounded'ın seyisi de padokta gördüğü Cemo yeğenime tam leblebi gibi grup bulduk, kazanmak için gün sayıyorum, alacağım parayla kendime bakım yapmam mümkün,  demiş. Cemo yeğenim telefonu kapatmadan önce yanındaki seyis yardakçısına dönüp, su mataram nerede, diye sordu. Üstün altılı bilgim beni son ayaktaki Sumatraya yönlendirdi ama emin olamadım yeğenim. Bu kripto mesajı tam çözmem mümkün olmadı.

Ondan sonra Süpürgeci Sülo yeğenimi aradım. Onun seyis dostlarından Kıro Mırro aramış. Sana birkaç sürpriz banko vermem an meselesi, kulağını iyi aç, demiş.     Söylediğine göre beşinci ayakta Uçan Baron, son ayakta da Brave Princess dinamit gibiymiş, haberin ola. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

2 YAHYAHAN // 4.8
2.3.4.12.6
4 RAVELLO BANKO
9.4.8.2
5.7.10.11.3.8
3.8.4.2.7.1

50.4 TL // 151.2 TL

ALTILI GANYAN 970 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

FOTO FİNİŞ'İN İZMİR TAHMİNLERİNE BAKMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ