FOTO FİNİŞ sihirlikantarma tahminleri ile ilgili görsel sonucu

HIGH CAT Sentetik kumda iki yarış görüp en son tabelanın son sırasında kendisine yer bulan safkan çim pistte farklı koşacağına inandığım bir isim.Sahada iyi hazırlıkları bulunup Özcan Yıldırım ile start alacak olmasından dolayı alternatif tek olarak öneriyorum..

VICTORY IS OURS-PİONA SONATA Uzun süredir ara vermesine rağmen son çalışmasında çok beğendiğim ve mesafeye yatkınlığı ile ön plana çıkan Vıctory Is Ours Sert rakiplerine rağmen ilk atım olacak. Tek ve en ciddi rakip olarak ise hazırlıklarında göz dolduran Şampiyon isim Piona Sonata'dır..

ŞÜKRÜ Seneye kötü başlamasına rağmen tabelanın dibinde bitirdiği koşuları sonrası en son 63.5 KG ile ikincilikte kalırken yeniden eski günlerine dönen kaliteli safkan, bugün sert rakiplerine rağmen koşudan birincilik ile ayrılabilir. Günün ilk bankosu.

PİANO SONATA Gazi koşusunu kazandıktan sonra formunu koruyup Ankara koşusunu kazandıktan sonra Cumhurbaşkanlığı koşusunda bir çok kez faullere rağmen dördüncü olarak kaldı. Verdiği aranın fazla etkileyeceğini düşünmediğim isimi günün ikini bankosu olarak öneriyorum.

ROTABELLİ-ASLAN KOÇUM Son yarışında startla birlikte aldığı numarayı düzlükte de sürdürüp rakiplerine şans vermeden kazanan Rotabelli kısalan mesafede aynı şekilde çizgiyi önde geçebilir. Tek rakibinin ise kazandığı koşuda ikincilikte kalan bu sefer usta jokeyi ile sprint mesafesini zamanında ayarlayabilirse Aslan Koçum olacağını düşünüyorum..