CANFARUK

Bugün Hışman kardeşimi Can Faruk'ta göremiyorum. Ama yarış içinde herhangi bir ata bindiğini de göremiyorum. Maiden'i 1.05 içinde kazandıktan sonra 1400'ü de 1.35'le koşup üçüncü oldu. Fena dereceler değil. Anne tarafına bakınca Gürlek'i görüyoruz. Yarış hayatı grup koşularda geçmiş bir at. Annesi Nilaysu desen öyle. Orjin kusursuz. Müslüm kardeşim de Yalazalp'tan inip Canfaruk'a binerek tercihini yapmış. Bugün ona güvenip bu zor programda elimizi rahatlatmasını bekleyeceğiz. 

Satış koşuları dengesiz yarışlardır, ben burayı banko yazmam, diyenleri duyar gibiyim. Onlara tavisye edeceğim ikinci at, YALÇINKIZ olur. İlk koşusunda çimde iyi atları geçip sekiz on boy da fark yapmıştı. Sonra değişik değişik iki yarışta koşturdular. Yeniden çime dönmesi nitro etkisi yapabilir. 

ANKARA KOŞU İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

TANCANBEY-LUMINESCENCE

Yarışın temposu Everest'in zirvesini görebilir. Öyle olursa Tancanbey affetmez. Biraz hafif tempoda koşulursa da Luminescence devreleri yakabilir. Tancanbey, yüksek tempo koşulan az atlı yarışta Sharpa arkasına girmeyi başardı. Luminescence, o gün Sharpa'nın ağır presine iyi dayandı. Bugün Cheri Cheri Lady'den kafayı alamaz gibi, alması da işine gelmez bence. Akıllı uslu ikincilikte ya da üçüncülükte beklerse sonlarda şanslı olur, hatta bu yarışı kazanabilir. Gördüğü yarışlardan sonra o seviyeye geldiğini düşündürüyor. 

İNGİLTERE ASCOT TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş Ankara At Yarışı Tahminleri

3.1.9.5.6
3.6.7.8.10
2 CANFARUK BANKO
6.1.2
6.4 // 3.5
7.1.2.
10 // 4.9.3

42 TL // 147 TL

SERKAN YAŞAR'IN %3 AGF BANKOLU ANKARA TAHMİNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ