FERİT BABA

İstanbul'da yaptığı yarışlar bu koşunun kefili. İlk yarışında kalite atlar arasında üçüncü oldu. İkinci yarışında çok rahat kazandı. Son koşusunda da üçüncü olurken iyi gruptaydı. Burada Tavuz Kuşu'nun bende hükmü yok. O at bozuldu. Toparlanıp kazanana kadar bende koşmaz. O yüzden Ferit Baba'yı yazarım, keyfime bakarım. Geniş şablona da iki ilaveyle bu işi çözerim. 

TAGOR-KUDDUSİ

İkisinin de orjini iyi. İkisi de çok iyi hazırlanmış. Tagor'un annesi hem Özhaber'le hem de Güntay'la kardeş. Kuddusi deseniz hazırlıkları çok iyi olan bir Kaizbert. İkisinin de hem uzun hem de kısa galoplarına bakınca, tam kazanacak at çalışması, diyorsunuz. Ben ikisi arasında bir yarış görüyorum. Taydır, ilk yarışıdır, geç çıkar, adapte olamaz, yol bulamaz vs. Bunun gibi aksilikler yakalarına yapışmazsa bu grubu sıyırırlar. 

HERGELE 

Bursa'yı seviyor, uzunu seviyor, çimi seviyor. En son kısada yarış gösterdiler. Yarış gördüğü grup da öyle böyle değildi. Zeki Dayı, Gustav, Kutup'la kısada kapışması zordu. Yarışın sonlarında güçlü gelse de yeterli değildi. Olamazdı da zaten. Açıkçası Hergele gibi bir at, sezonun bu döneminde şartlı 3 yarış bulmuş. Mustafa Çiçek kardeşim de üstüne atlamış. Bu defa affetmez. 

Çok at yazdığımız yerleri patlatırsak bugün de keseyi doldururuz. Şans sizinle olsun. 

Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI 

1.5.4.3.2.8.7

3.2.4.6.7.9.5.1

6 FERİT BABA //1.2

4.8.9.6.2.11

8.4

6 HERGELE BANKO

141.12 TL