BOSNA HERSEK//HIZLIAHMET//ARYALİVA: Bosna Hersek ve Hızlı Ahmet bu tarz yarışları bu sene domine edecek gibi duruyor. Katıldıkları son iki grup koşuda ikili bitirdiler. Ancak ben Aryaliva'nın da en az onlar kadar kaliteli olduğunu düşünüyorum ve bugün ikisinin hükümranlığına son verebilecek potansiyelde görüyorum. Bu yüzden de üçünü yazıp rahat bir yarış izleyeceğim.

PRAISE//FIERO MIO//LIGHT OF DARKNESS: Bugün ön tarafta Praise'nin istediği koşullar oluşacağa benziyor. Start verildiğinde alacağı liderliği son metrelere kadar korumaya çalışacağını düşünüyorum. Fiero Mio, için çok büyük laflar ediliyor, baştay olduğu, ilerleyen dönemde grup koşulara damga vuracağı söyleniyor. Henüz ikinci yarışında bunun gibi sert bir grupla karşılaşacak olan safkanın gerçek gücünü görme şansımız olacak. Light Of Darkness ise uzayan her mesafede daha da iyi koşacak bir safkan. Bugün mesafe 200 metre daha da uzadı. O da çok şanslı olacaktır.

İSTANBUL KOŞU İSTATİSTİKLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

LA QUERDA: Verdiği aradan sonra girdiği yarışı kazanan safkan, daha sonra Çirçuz, Abjarkız arkasından üçüncü oldu. Bu defa ekürisi de bulunan safkan, önde sert bir tempo olacağını düşündüğüm bu koşuda 100 metreyi 1.01 rahat işini sahaya yansıtması durumunda potoyu önde geçecektir. 

HAPPY VALLEY AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

7.4.5.8.10.3.2.6
4.7.5.13.6
3.6.2.1.4.5
1.2.7
5.2.8
4 LA QUERDA BANKO

151.2 TL

HASAN KURTULUŞ'UN ÜÇ BANKOLU İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ