Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün müthiş Ankara kurgumun beşte kaldığı, İzmir'de mayın dedektörlerimin ayarlarının bozulduğu, nal topladığımız söylentileri doğrudur.

Bugün Süpürgeci Sülo yeğenimin müthiş hazırlanmış olması, ahırları tek tek gezmesi, en gizli bilgileri toplamış olması mümkün. Benim bomba bankolarımı başka yerde bulamazsın, haberin ola. Paralı siteciler peşimde. Aldığım istihbarata göre bugün Müslüm Çelik yeğenim resital peşindeymiş. Etrafındaki yardakçılarına, en az üç yarış kazanmam mümkün, benden haber bekleyin, ceplerinizin şişmesi an meselesi, demiş.

Özcan Yıldırım yeğenim de dün gece kutlama yapmış. Kaç yıldır Taykut'un peşindeydim, aradığım fırsatı bulmuş olmam mümkün, ona müthiş binip kazandıktan sonra artık kimseye kaptırmamam söz konusu olabilir, diyerek yardakçılarına el altından tüyo vermiş. 

İSTANBUL KOŞU İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Turap Bey'i padokta gören Süpürgeci Sülo yeğen, seyisinin yanına gitmiş. Cebine beş gayme sıkıştırıp selamımı söylemiş. Atın durumu nedir, Dayı'm son dakika tüyolarını bekliyor, üstün altılı bilgisi yerinde duramıyor, demiş. O da "Dayı'ma selam ederim, ellerinden öperim. Dün gece ahırda biraz konuştuk, yarın benle kimlerle koşacak, diye sordu. Bütün rakiplerini okudum. O da bana dönüp 'İlk yarışımda geç çıkmış olduğum, jokeyim Akın'ın bana iyi binmemiş olduğu ama son düzlükte fişek gibi geldiğim, bugün kendimi iyi hissettiğim, fişek gibi sprint atıp kazanacağım söylentileri doğrudur.' dedi. Ben de sabah erkenden tapuya gidip evi ipotek ettim." deyip koşa koşa uzaklamış. Sülo yeğenim onun hareketlerine anlam verememiş yeğen. 

Sabah kahvecinin çırağını yanıma çağırıp onun üstün gavurca bilgisinden faydalandım. Müthiş bankom Handsome Hero'nun adının anlamını sordum. O da bana dönüp "Yakışıklı kahraman" dedi. İşte o anda aklıma gençliğim geldi yeğen. Etrafımdaki dilberlerin yakışıklı kahramanı bendim. Uzaklara daldım. Mini Etek Sevtap, Kokona Necla, Fingirdek Fadik, Dansöz Fatma, Hamarat Hüsniye aklıma geldi. Onlarla geçirdiğim günlere gitmem söz konusu oldu. Pazularımın sertliğine hepsi hayrandı. O zaman serçe parmağımla tayları kaldırır, tek elimle bir ton atı kibrit kutusu gibi sırtlardım. Bacak kaslarım da çok güçlüydü. Birgün Fingirdek Fadik'e çok sinirlenip yanlışlıkla yolun kenarındaki otomobilin tekerine tekme atmıştım. 138 metre havalanıp denize uçtu. Otomobilin sahibi de balkonda çekirdek çitliyormuş. Bana külhanbeylik yaptı. Sonra yanına yan komşusunu da alıp aşağıya indi. Komşusu bana dönüp "Bana bak sokak kabadayısı, senin fiyakanın bize sökmez, haberin ola. Yanlışlıkla benim otomobilime vursaydın, seni çoktan onun yanına, denizin dibine göndermiştim." dedi. İşte o anda kendime hakim olamayıp onun otomobiline de bir tekme attım. Bu defa isteyerek vurduğum için onun otomobili Anadolu yakasına kadar uçup sahildeki boş araziye park etti. Hemen polisi aradılar. Ben de İç İşleri Bakanlığındaki eski dostlarımdan Zehir Hafiye Murat'ı aradım. Polisler gelmedi. Neyse ki o zamanlar cebim şişti yeğenim. İkisine de ikişer araba parası çek yazıp eve gittim. 

İSTANBUL AT YARIŞI GALOPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Görüyorsun yeğenim zaman zaman öfkemin kurbanı olmam mümkün olabiliyor. Sen sen ol benim gibi güçlü, kuvvetli, yakışıklı, kaslı birine çatma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3.4.2.1
4.2.3
5 HANDSOME HERO // 2.4
4.5.2.6.
1.9 // 8.11.3.10
9 TURAP BEY BANKO
2.3.7.1.8.5

30.24 TL // 151.2 TL

2. ALTILI

4.5.2.6.1.9 // 8.11.3.10
9 TURAP BEY BANKO
2.3.7.1.8.5
4 TAYKUT BANKO
4.2.12 // 10.8
1.10.17.2.7.16.8

52.92 TL // 151.2 TL

SERKAN YAŞAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ