Bugün iki bankoyu yazıp kalan ayakları kapatırız, patlarsa patlar, cebimiz dolar. 

GÜLÜM OSMAN

Call To Victory'nin kopyası. Kendi jenerasyonunda geçecek at daha çıkmadı. Grup 1 Karayel'den sonra bir ay dinlendi. Yarış hızlı gidecek, pist de yumuşak. Bugün de Hışman kardeşim bittiğinde kameraya dönüp maşallah öpücüğünü atar. 

Mİ MAJÖR 

Son üç yarışında ya şartlı koştu ya da handikap. Boujee'nin, No Way Out'un arkasına sarktı. Bu yarışları kumdaydı. Ondan önce çimde bu mesafede ilk ayaktaki Juno Moneta'ya potoda geçildi. İyice dinlendirilip güzel hazırlandı. Bu defa kazanmak için koşacak. Bence de kazanacak. 

ANKARA KOŞU İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ 

İlk ayakta Juno Moneta, Kerem Eyle ön planda. Storm Black, patlamaya hazır bomba. İkinci ayakta Şef Nuri, Diavasi bir arada. Onlar da grubu ayırma potansiyelini taşıyorlar ama biz burada da sürprizin peşindeyiz. Luna Lovegood geri dönüyor. Prior, kendi jenerasyonunun en iyilerinden, Flashing Girl, yarışın hızlı gitmesinden istifade edecek. Bombayı Bumerang patlatabilir. Mesafe uzayınca bu grupta aklımız İzbırakan'da. Baybaşkan, My Perfection da formda atlar. Burada da aramaya devam. 

Bankolarımız oturur, bombalarımız patlatırsa bu yılı kurtarırız. Şans sizinle olsun. 

FOTO FİNİŞ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş Ankara At Yarışı Tahminleri 

İlk ayakta çıkan Juno Moneta yerine üçüncü ayakta 6 Lucky Foot ekledim. 13.08 İkinci ayağı da hepsi yaparken iki defa 6 numarayı yazmışım. Onun biri 8 olacaktı. Zaten 9 atı da yazdım. Hiç ikaz eden de olmadı. Böyle durumlarda yorum bölümünden yazıp uyarmanızı bekliyoruz. 

1.5.7.8 // 2.3.6

7.4.6.5.3.2 // 1.9.8

9.12.3.1 // 5.6

3 GÜLÜM OSMAN BANKO

3.5.7.4.2.6

16 Mİ MAJÖR BANKO

40. 32 TL // 158. 76 TL 

NALKAPON ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ