Bugün ilk ayakta Juno Moneta'nın çıkması pek iyi olmadı. Anadolu Aslanı'nın koşmaması da Gülüm Osman yarışını benim gibi banko geçenleri rahatlattı denilebilir. 

DİAVASİ//ŞEF NURİ: Diavasi ilk koşusunu kolay kazandı. Akyaka'nın tam kardeşi olan tay, bugün Müslüm Çelik yerine Gökhan Kocakaya ile PİSTE çıkacak ve yarış öncesinde yaptığı hazırlıklara da formunu koruduğunu gösteriyor. Şef Nuri, ilk koşusunda çok güçlü sprint atıp kazanmıştı. İkinci yarışında Özgalip'le Özoyuncu'nun çok gerisinde kalmıştı. Ama bu defa az atlı bir yarış var ve hızlı da gideceğe benziyor. Ahmet Çelik'e geçen safkanın daha iyi koşmasını bekliyorum. 

LUNA LOVEGOOD//PRIOR//LUCKY FOOT: Luna Lovegood Kısrak Koşusu öncesi kayıt sildirip geri alınmıştı. Ancak Eylül ayının başından beri idmanlarını aksatmadan sürdürüyor. Prior ise daha uzun mesafelerde çok daha etkili koştuğunu göstermiş olsa da orta mesafede grup yarışlarda da başarı sağlamıştı. Gökhan Kocakaya ile yakaladığı uyumla, süratli gitmesini beklediğim bu koşunun favorilerinden. Lucky Foot, geçen sene grup koşularda sağladığı başarıyı bu yıla da taşıdı. Henüz kazanamamış olsa da bu defa grubun daha denk olmasıyla iddialı olacaktır. 

GÜLÜM OSMAN: Şimdiye kadar yapılan iki yaşlı üst düzey yarışlarda kendi akranlarını çok rahat geçti. Bugün de değişen bir şey olmayacaktır. Koşuda hızlı gideceği için rahat kazanmasını bekliyorum. 

İZBIRAKAN: Son koşusunda kısa mesafedenok olumsuz etkilenen İzbırakan, bu kez uzayan mesafede, dengi rakiplerin içinde çok etkili bir yarış yapacaktır. 

NALKAPON ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri 

7.1.8.2.5.6

4.7 // 5.2.8.9

9.11.6

3 GÜLÜM OSMAN BANKO 

3.7.2.5.6

16.1.15.12

50.4 TL // 151.2 TL 

HASAN KURTULUŞ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ