DEMİRPERDE: Şimdiye kadar katıldığı koşularda karşılaştığı rakipler, katıldığı koşuların zorluk derecesi bugünkünden daha yüksek. Son yarışını da oldukça rahat kazandığı söylenebilir. O birinciliğinden sonraki süreçte yaptığı işlerde çıkardığı derecelerle de formunu bulduğunu gösteren kaliteli safkan, sezonun sonlarına geldiğimiz şu günlerde bu tip koşuları kazanarak yoluna devam edecektir. Bugün yarışı ikinci ya da üçüncü götürerek düzlükte yapacağı ataklarla rakiplerine üstünlük kurmasını bekliyorum. 

WIND BLAST: Genel olarak uzun mesafede koşuyor olsa da tam kardeşi Expectancy kısada da oldukça etkili bir safkan. Zaten ben kendi adıma söylemem gerekirse safkanın girdiği son uzun mesafeli koşulardaki performansını pek beğenmedim. Bir türlü sonunu getiremiyordu. Bu defa mesafe 1400 metre, yarış da çok süratli geçeceğe benziyor. Özellikle Lua Lua, Cavaradossi, Kısas Beyi, Akon gibi hızlı gitmeyi seven rakiplerinin de yarışı istediği ölçüde hızlandıracağını düşünüyorum. Eğer ki kardeşi Expectany gibi kısa mesafeyi iyi koşarsa böylesi uygun grupta bugün kazanmaması için bir sebep görünmüyor.

ARABIAN PRINCE: Geçen sene iyi bir başlangıç yapıp bu sene biraz geç toparlanan safkan, çim pistte koştuğu dört yarışta hiç tabeladan düşmeyip iki defa da kazandı. Bugünkü rakipleri geçtiği gruplarla aynı seviyede olan safkanın koşu içindeki en sert rakibi Döver'e göre 10 kiloluk bir avantajı var. Etkili bir sprinte sahip olan safkan, temponun çok yükselmeyeceğini düşünsem de iyi form durumu, hafif kilosu ve denk rakipleri arasında bugün bir kez daha kazanmaya yakın görünüyor. 

HASAN KURTULUŞ'UN ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2.1.6
4.1.5.7.3.2
2.3.1.8
2 DEMİRPERDE BANKO
6 WIND BLAST // 10.5.4.8.9
1.4.2.5.3

25.2 TL // 151.2 TL

2. ALTILI

6 WIND BLAST // 10.5.4.8.9
1.4.2.5.3
1.5.6
3.1.4.9
1.4.6.2.3.8
7 ARABIAN PRINCE BANKO

25.2 TL // 151.2 TL

İNGİLTERE AYR AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ