BREAK THE CHAIN

Kurtellerin farklı isimler altında koşan atlarından biri. İlk koşusunda geç adapte oldu. Ama sonlardaki aksiyonları, atakları takdire şayandı. Ekürisi de bir o kadar iyi koştu. Hazırlıkları da iyi. Bugün ikisi kafa kafaya verir, bu yarışı koparırlar. 

GOSPODIN

Hem anadan hem de babadan kardeşi Murano Burano, çimde yarış kazandı. Çimde iyi atların içinde ikinci oldu. Kumda pek yürümedi. Şimdi bakıyoruz, Gospodin de çimde koşuyor. Bugüne kadarki idman görüntüleri, padoğu hep iyiydi. Pistini buldu, mesafesi tam, jokeyi iyi, grubu denk. Artık kazanma zamanı geldi. 

ANKARA KOŞU İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Erenefendi, Ahmet kardeşimin idaresine girmiş, grubunu da bulmuş. Ama buradan sürpriz de çıkabilir. Siz Erenefendi'yi ihmal etmeyin, kupona sigortanızı yapın. Üç dört yarış önce iyi grupta ikinci olan Batumi, gümletebilir. Aman dikkat! 

Demirperde, eski gücüne kavuştu. Eyvallah ama burada Aynişan da var. Aynı kalitede bir at. Dinlendi, hazırlandı, toparlandı. Yarış da hızlı gidecek. Aman diyeyim gözden kaçırmayın. 

Açık yarış kazanan Selda Hanım, yine hızlı gidecek yarışı buldu. Köçek, Güvenağa derken tempo tam istediği gibi olur. Köçek hem Kaizbert hem de inatçı. Atiksoylu, Ankara'da yarış gördü. Onları da yazarsak buradan çıkarız. 

Grup koşu biraz karışık. O ondan inmiş, ona binmiş. Öteki de öbüründen inip başkasına binmiş. Ama son yarışında nasıl kaybettiğini anlamadığımız King Serkan, Kocakaya kardeşimle Lozan, gelecek yıl bu rakiplerine kök söktüreceği aşikar olan Kuzey Yağmuru, Ahmet kardeşimin tercihiyle Gray Ocean, der konuyu kapatırız. 

İNGİLTERE AYR AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Kurtuluş Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2 BREAK THE CHAIN BANKO
1.4.5.3.2.7
2.3.6.1
2.6 // 1.3
6.5.4.8.10 // 3.2
3.1.2

50.4 TL // 141.12 TL

2. ALTILI

6.5.4.8.10 //3.2
3.1.2
1 GOSPODIN BANKO
1.6.5.8
3.4.9.1
7.12.4.1 // 2.8

67.2 TL // 141.12 TL