FALEZ Zamanında daha sert rakipleri bile kolay şekilde bırakan güzide isim burada rakip olacak bir isim göremiyorum.Akın Sözen idaresinde kolay bir yarış kazanmasını bekliyorum. İlk bankom.

AKAĞAÇ Gülerce ekürisinin diğer tayı olup, son iki yarışını kazanmadan zorlanırken daha sert rakipler ile bile mücadele edecek görüntü sergileyen Akağaç bir aksilik olmazsa burada ki rakiplerine de üstünlük kuracaktır. İkinci bankom olarak kuponlara yazılabilir.

ÇIKMAZOĞLU Canberktay ve Demre gibi isimlerin kardeşi olup yeni yeni formunu bulan safkanın hazırlıkları da çok iyi durumda. Ankara pistinde farklı koşmasını bekliyor ve günün üçüncü bankosu olarak öneriyorum..
RÜMEYSA Adana'da maiden koşu kazandıktan sonra katıldığı iki yarışında etkisiz kalıp Ankara pistinde gelen safkan, burada ki çalışmalarında çok iyi işler çıkartırken ilk defa çıkacağı uzun mesafeli kum yarışında günün ilk bankosu olarak öneriyorum.

FALEZ daha önceki yıllarda daha sert rakipleri kolayca geride bırakırken, seri ikincilikler de elde eden kaliteli isim bugün kendisine rakip olacak bir isim olmadığından günün ikinci bankosudur. 

Emaraaty grubun en kaliteli atı ve ara vermeden önceki son yarışı Grup 1 koşu. İngiltere'nin de bugün için en çok güvenilen atı. Rakipleriyle arasında oran anlamında da çok büyük bir fark var. Biz de ona güvenip kuponumuza banko yazalım. Herkese bol şans.