ONLY FOR LOVE//MY BLITZ: Only For Love, İstanbul'da handikap 21 yarışta kendinden büyük atlar arasında başarılı bir sonuç alarak dördüncü oldu. Ondan iki yarış önce de sentetikte Freude, Beyond Expectation gibi atları geçti. Bugünkü grup da safkan için ideal duruyor. My Blitz, son koşusunda mesafenin kısalığına rağmen sitemizdeki yazarlar tarafından çok tutulan bir safkandı. O gün mesafenin kısalığı bir tarafa, sürprizdi de. Sonlarda geriden iyi gelse de mesafe kısa gelince üçüncü oldu. Bugün tam mesafesinde koşacağından bence bu yarışta mutlaka yazılması gereken bir safkan. 

ATEŞBİBİ//ESTİGEÇTİ//ROMANOLUR: Ateşbibi, son üçüncülüğünde kıpırdadı. Bugünkü grup da daha önce baş ettiklerine göre uygun, şu anki formuna göre de denk sayılır. Estigeçti ise uzunda çok başarılı olan bir safkan. İki yarış önce 1900 metrede kazanırken buna denk bir grubu yine Mustafa Çiçek'e geçmişti. Romanolur, çok iyi bir form yakalayıp arka arkaya yarışlar kazanarak güven veren bir pozisyona yükseldi. Aprantiyle de iyi anlaşan safkan İstanbul'daki son birincilğinden bu defa grup yükseltmiş olsa dahi yazılmalıdır. 

MAVİ KILIÇ: Kocaeli pistinde Selim Kaya'yla iyi yarışlar yapıp arka arkaya kazanan safkan, en son koşusunda Zlatibor, Secret Blood gibi atlara geçilmişti. Bu kez Ayhan Kurşun ile yarışacak olan safkanın çok uygun bir grup bulduğu da söylenebilir. Jokeyi hatalı binmezse kazanacaktır. 

Foto Finiş Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

5.1.9.8 // 3.7

11.8.6.10.9.3.4

2.8

5.3.1

3 MAVİ KILIÇ BANKO

1.3.10.9.7 // 6.5.2

58.8 TL // 141.12 TL