Mükemmelliğimin tartışılması hoşuma gitmiyor. Kocaeli'de üç müthiş bankomun da kazanması bazı kesimleri rahatsız etti. Dördüncü bankomun kazanmaması için ellerinden geleni arkalarına koymadılar. Demir bileğimi bükmek için ne gerekiyorsa yaptılar. Ama korkma yeğenim, Dayı'n ölmedi. Şovlarım devam edecek. 

Bakıyorum da bugün paralı sitecilerin bomba bankosu Birdello koşuyor. Hepsini gözlerinden öpüyorum. Aldığım istihbarata göre TJK Reisi benimle dans edemeyeceğini anladığını yardakçılarına itiraf etmiş. Ne yapsam olmuyor, adam tam bir altılı profesörü, onunla sulh imzalamam an meselesi, diyormuş. 

BURSA'DA KOŞACAK OLAN YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Dün sayfama bazı yeğenlerim gizli mesaj gönderdi. "Dayı, şu anda köprüaltındayız, Kocaeli'de verdiğin müthiş bankolar sayesinde birinci altılıyı bulup cebimizi şişirdik. Tekele gidip bir kasa bira, yarım kilo leblebi aldık. Köprüaltına geldik. Bir elimizde sigaramız, bir elimizde bültenimizle gökyüzüne bakıp, acaba Dayı, yarın kimi banko verir, diyerek çalışmaya başladık. Ne yapsak etsek de bulamadık. En sonunda da sana sormaya karar verdik." yazdılar. 

Onlara kripto mesajımı gönderdim. Bir deli Tomris, elinde bıldırcınla Cumhur'un yanına gitti. Yeğen, sabaha kadar uğraşmışlar ama kripto mesajımı çözmeleri mümkün olmamış. Sabah uyandığımda sayfama bir sürü gizli mesaj geldiğini gördüm. Süper lüks teknoloji telefonum durmadan sinyal veriyordu. Onlara tek bir mesaj attım: Müthiş kurgumu bekle. 

BURSA KOŞU İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Artık yeğenlerimi daha fazla bekletmem mümkün olmayabilir. Üstün altılı bilgimi tutamıyorum. Müthiş bombalarım yerinde durmuyor. Haydi yeğen müthiş Bursa kurgumu söğüşlemeye başlayın. Şansınız bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2.3.6.1

1 CUMHURİYELİ // 5.2.3

2 BİRDELLO BANKO

6.9.1.2.8.3

6.1.3.8.10.11.4.12

6.1.2

40.32 TL // 161.28 TL 

YARIŞ SİTELERİNİN KEENLAND AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

2. ALTILI

6.9.1.2.8.3

6.1.3.8.10.11.4.12

6.1.2

2 ILDIRLI // 3.5

4 TOMİRİS BANKO

13.15.7.1.9

50.4 TL // 151.2 TL