Nasılsın yeğenim, iyi misin? Keyfin yerinde mi, cebin şişti mi? Bugün zımba gibi uyandım. Hemen bakkala koşup bültenimi aldım. Gücümü toplamak için de yanına 250 gram beyaz peynir, 2 yumurta, 100 gram yeşil zeytin, 10 dilim salam, yarım kalıp sucuk, iki ekmek alıp süper lüks evimin yolunu tuttum. Kahvaltımı yaptıktan sonra camın kenarına geçip bültenimi elime aldım. Önümde kahvem, yanında eğlence tabağım. Radarlarım hemen devreye girdi, üstün altılı bilgimi tutamadım. Spencer bankomu şak diye buldum. Tam o anda ultra süper akıllı telefonuma gizli bir mesaj geldi. Dürbün Necdet çalışmalarını bitirmişti. Bana düşen tek şey, müthiş Ankara kurgumu alt alta yazıp sitedeki yeğenlerime göndermekti. Görüyorsun yeğen şip şak hazırlıyorum. Senin için erkenden kalkıp beyin cinnastiği yapıyorum. Kıymetimi bil.

Bakıyorum da bugün müthiş bombalarım Oko Moye'yle Knidos koşuyor. Urfalı seyi yeğenlerimden Saman Osman'ın bana el altından onları söylediği, son koştuklarında adlarını peçeteye yazıp ceketimin iç cebine sıkıştırdığım, ne zaman koşacaklarını dört gözle beklediğim, görür görmez de sana favori verdiğim söylentileri doğrudur. Bazı kesimler hasetinden çatlayıp bana iftira atıyorlar. Müthiş bomba bankolarımı kendime sakladığımı, gaymeleri tek başıma cebime indirdiğimi söylüyorlar. Bunu kabul etmem mümkün değil. Dürüstlüğüm en çok takdir edilen özelliklerimden biridir. 

İNGİLTERE NEWBURY TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Tevziyeyi almamız yakındır yeğenim. Las Vegas'taki taş konken salonları, Havayi'deki gavur dilberler bizi bekliyor. Amerikalı dostum Poker Klark'la yaptığım çok gizli telefon görüşmesinde otelde yerimi ayırttığını, bana limuzin tahsis edeceğini söyledi. Yanımda da beş kişi getirebileceğimden bahsetti. Tevziyeyi aldığımız gün noterin önünde yapacağım gizli çekilişi kazanan sen olabilirsin. Popülerliğimi arttır, sayfama beğeni yap, ganyandakilere benden bahset. Seninle el ele Las Vegas'a gidip taş konken oynamamız yakındır. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

SERKAN YAŞAR'IN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

1.5.8.12.2.11.4.7
2.3.11.5
6.9.5
1.3.2.7.5.9
2 SPENCER BANKO
10.1 // 3.12

80.64 TL // 161.28 TL