Şov var yeğen şov! Süpürgeci Sülo yeğenim aradı. Dayı'm müjdemi isterim, sana müthiş tutmuş İstanbul kurgumu gönderiyorum, artık popülerliğinin eskisi gibi zirveye çıkması an meselesi, dedi. 

Dediğine göre ikinci koşuda Turap Bey, zıpkın gibiymiş. Glitzy, sabah ahırda olay çıkarmış. Bu yarış ne zaman başlayacak, gücümün sınırlarının zorlanması mümkün, demiş. Kocapolat, abim Sakarbaşı'nın öcünü almaya geldim, ona yapılan bazı haksızlıklar olduğunu bilmem söz konusu, annem beni bugün için emzirdi, diyormuş. 

Awareness sürprize hazırlanıyormuş. Onu yeni alan sahipleri, onu alalı çok oldu, ekmeğini yeme vaktimiz geldi de geçiyor bile, diyormuş. Dün gece yağmur yağınca Snow Girl'ün seyisi açmış müziği, atmış göbeği. Ama sonra durunca oturup ağlamış. Gece gizlice piste girip hortumla sulamaya çalışırken güvenlikler yakalamış. Onu yakaladıklarında, pist yumuşadı, ağır olsaydı cebimi şişirip altıma Murat 124 çekmem söz konusu olabilirdi ama siz siz olun ayağınızı denk alın, yarın benim günüm, diyerek ahırına gitmişi. Bu ikisinden bomba gelebilirmiş, haberin ola.

İSTANBUL KOŞU İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Görüyorsun yeğenim, istihbaratım ne kadar kuvvetli. Ahırların içinde ne oluyor bitiyor hepsi kulağıma geliyor. Süpürgeci Sülo yeğenimi daha önce hiç böyle görmemişti. Eğer verdikleri gelmezse aramıza mesafe girmesi söz konusu olabilir. 

Şimdi sıra sende yeğenim. Hemen ganyanın yolunu tutup paylaşmam için saatlerce beklediğin üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş İstanbul kurgumu yatır. Sonra ganyancıdan müsveddeyi iste. Onu çakmakla yakıp ateşe ver. Sonra da gözden kaybol. Ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz değil mi? Akşam köprüaltında buluşup ganyandan aldığın gaymelerle keyif yapmak için de yardakçılarına haber vermeyi unutma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

HASAN KURTULUŞ'UN İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

7.8.1.2.6
7 TURAP BEY BANKO
1.2.3.8
8.2.4.3.1.7
3 GLITZY // 6.1
4.1.3.8.7.6

50.4 TL // 151.2 TL

2. ALTILI

8.2.4.3.1.7
3 GLITZY //6.1
4.1.3.8.7.6
6.7.4.1
5 KOCAPOLAT BANKO
9.2.11.6.5

50.4 TL // 151.20 TL


FOTO FİNİŞ'İN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ