Şu anda moralim çok bozuk. Süpürgeci Sülo yeğenimin verdiği müthiş İstanbul kurgusu beni rezil etti. Gücüme gölge düşürdü. İstanbul bülteni biter bitmez ilk dolmuşa binip Veli'nin yolunu tuttum. TJK Reisi'nin kapıdaki fedaileri beni içeri almayınca süper teknoloji telefonumla Sülo yeğenime gizli bir arama yaptım. Telefonlarıma cevap vermedi. Kapıdayım yeğen, bugün hava soğuk olacak, yazdım. Geri dönüş yapmadı. Sülo'nun TJK Reisi'ne çalışmasından şüphelenmiş olmam mümkün. Korkudan kaçmış da olabilir. Gücümü iyi bilir. 

Bugün Karşıyakalı Cemo yeğenimi aradım. Sülo'nun yaptıklarını söyledim. Biliyorum Dayı, ben de aynısını oynadım, don mintan kaldık, dedi. Cemo yeğenim neyi var neyi yoksa Sülo'nun verdiği müthiş İstanbul kurgusuna yatırmış. Dayı, eğer hafta sonu olmasaydı evin tapusunu ipotek edip üçlüsünü misli oynamam mümkündü, ama kapalı olunca onu da yapamadım, zararımızı çıkarırdık, dedi. Moralini bozma Cemo yeğen. Dayı'n ölmedi. 

Bakıyorum da bugün Özcan yeğen, Gökhan yeğen, Ayhan yeğen Bursa'nın yolunu tutmuş. Onların Bursa'da at binmesini doğru bulmadığım, diğer yeğenlerimin kanına ekmek doğradıkları söylentileri doğrudur. Sen sen ol onlara çok güvenme. Halis yeğenimin ayağına kaydırmak için görüntülerini çekip yayan şebekenin peşindeyim. İpin ucu onlara dokunabilir. 

Yeğen, bugün Bursa'da sana söylediğim müthiş bombalara dikkat et. Her an her şey olabilir. Kalemi kağıdı çıkarıp notunu al. Brave Steps, Gentleman Boy, Junior Dancer, Hızkolik. Bunları yazdığın müsveddeyi iyi muhafaza et. Ceketinin iç cabine sıvıştırıp ganyanda el altından gizlice bak. Ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz değil mi? Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

FOTO FİNİŞ'İN BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

7.1 // 6.3.4
7.1.9.10.5.4
2 TARIKHAN BANKO
2.1.3 // 11.7
1.7.6.8.10.9.5.2
1.2

40.32 TL // 168 TL

2. ALTILI

2.1.3.11.7
1.7.6.8.10.9.5.2
1.2
4.7.3 // 5.1
4 OZGAN BANKO
2.12.1 // 4.8.3

50.4 TL // 168 TL