Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün senin için müthiş hazırlandım, haberin ola. Karşıyakalı Cemo yeğenim de Kartepe'yi ayağa kaldırdı, bütün seyisleri seferber etti. Anlayacağın, cebimizin şişmesi an meselesi. 

Cemo yeğenimin dediğine göre Babaarif fişek gibiymiş ama her an her şey de olabilirmiş. Tetikte ol, Dayı'm, dedi. Dökerboss'un geçilmesi imkansızmış. Onu padokta görmüş, çok beğenmiş. Caka sata sata yürüyüp seyisine posta koyuyormuş. Babaros da ahırların arasında kendi kendine kişneye kişneye dolanıyormuş. Son iki yarışımda geçilmiş olmamı kabullenmem mümkün değil, bugün kesin kazanmam lazım, gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum, diyormuş. Akdağ Fırtınası'yla İndian Dady iddiaya girmişler. İkisi de aynı dilbere vurgunmuş. Kim kaybederse onun peşini bırakacakmış. Akdağ Fırtınası sırf yavuklusunu görmek için İstanbul'da kazanmıyormuş. Bugün onun da gücünü göstermesi an meselesiymiş. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. İstihbaratım çok güçlüdür, bu böyle biline. 

Üstün altılı bilgimin bana söylediğine göre bugün Kocaeli'de dinamit patlayabilir. Beşinci koşuda burnuma pis kokular geliyor. Urfalı köy ağaları oraya tutmuş ikili, üçlü kuponu yapmış olabilirler. İlk iki koşuda da müthiş bombalarıma dikkat et. Ben boşuna yazmam yeğen. 

Bugün kahvede emekli takımını taş konkende söğüşlemem mümkün olabilir. Süper teknoloji telefonumla Çaykur Rıza'nın cebini şişiriyorum. Gerçi yeğen taşa dokunmadan, üstün hafızamı kullanmadan zevk almıyorum ama yine de Rıza'nın gaymesiz kalmasına gönlüm razı olmuyor. Akşamları evde pratik yapıyorum. Ne zaman masa açsam en güzel dilberler masama gelip bana viski ikram ediyorlar. Ben de onlara bir buket çiçek yanında bir bardak çay gönderiyorum. Geçen gün xxAyşexx kod adlı bir dilber benim konuşmamı çok beğendiğini, benimle tanışmak istediğini söyledi. Onu hemen reddettim. Kaçan balık kovalanır, anlarsın ya. Ertesi gün bir daha geldi. Ayaklarıma kapanıp yalvardı. Koruna bittiğinde onu evimde misafir edip tutmuş ikili, üçlü kupon koleksiyonumu göstermem söz konusu olabilir. Görüyorsun yeğenim, cazibemle, çekiciliğimle dilberleri her yerde peşimden sürüklüyorum. 

Bana bak yeğen, popülerliğimin azaldığını hissediyor olmam söz konusu. Eskiden sayfama beğeniler gelirdi, artık gelmiyor. Yoksa paralı sitelerin kölesi mi oldun, yokluğumda paralı sitecilerin tuzağına mı düştün. Eğer böyleyse kendimi affetmem mümkün olmayabilir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

6.5.2.3.7.4.8
5.4.8.9.2.6
2 BABAARİF // 4.3
1 DÖKERBOSS BANKO
5.6.2.8.10.4.1.7.9
1.11

52.92 TL // 158.76 TL

2. ALTILI

5.6.2.8.10.4.1.7.9
1.11
8 BABAROS BANKO (AGF)
1.5.2
6.7.10.1 // 3.5
2.3.7 // 11.10.1.4

52.92 TL // 158.76 TL